Informacje kontaktowe grupy przygotowującej do Sakramentu Bierzmowania w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Jeleniej Górze Cieplicach.
Państwa Córka/Syn rozpoczyna lub kontynuuje trzyletnie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. I choć termin bierzmowania może wydawać się odległym, szczególnie że po drodze młodzież będzie czekała zmiana szkoły to jednak to przygotowanie nie będzie w pierwszym okresie zbyt intensywne.

Planujemy spotkania (kiedy warunki epidemiczne na to pozwolą) mniej więcej raz w miesiącu w zależności od różnych okresów dni wolnych (święta, ferie, długie weekendy), które pewnie będą zaburzać nam ten rytm. Będzie również zorganizowanych kilka spotkań (ok. raz na dwa miesiące), które odbywać się będą po za regularnymi comiesięcznymi spotkaniami młodzieży, będą one planowane odpowiednio do poziomu przygotowań (klasa 7/klasa 8). Ponadto zastrzegamy sobie prawo jako prowadzący wprowadzania zmian ze względu na różne okoliczności. Teraz jednak, kiedy obowiązują ograniczenia epidemiczna, przygotowanie będzie miało przebieg zdalny podobnie jak to przebiega w szkole.

Chcielibyśmy ułatwić kontakt i ustalić te spotkania w takim terminie by jak najwięcej osób mogło w nich uczestniczyć, dlatego bardzo proszę Państwa o wypełnienie poniższej ankiety kontaktowej. Podanie numeru telefonu posłuży do bezpośredniego kontaktu tak z młodzieżą jak i z rodzicami/opiekunami, przede wszystkim poprzez SMS z informacją o zbliżającym się spotkaniu.

Bardzo prosimy aby poniższą ankietę wypełniła młodzież razem z Państwem (Rodzicami/Opiekunami), dalsza część spotkań przygotowujących do sakramentu bierzmowania będzie się odbywać bez konieczności bezpośredniego udziału Państwa, choć zawsze Rodzice/Opiekunowie są mile widziani na każdym etapie przygotowania, jeśli pragną zobaczyć ich przebieg.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy