Вебинар: Дизајн на стратегија за паметна специјализација
Дата: 11.05.2018, петок
Време: 09.00 - 17.00ч
Обучувач: м-р Петра Савич (Романија)
Обуката е дел од проектот „Јакнење на капацитетите и механизмите за поддршка на реформскиот процес на Поглавје 20”, финансиран од Европската Унија.
Прашање за обучувачот? *
Your answer
Име и презиме *
Your answer
Организација *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy