Registracija į ekskursiją Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Dokumentų konservavimo ir restauravimo skyriuje/ Registration: Martynas Mažvydas National Library of Lithuania Document Conservation and Restoration Unit
DĖMESIO: VISOS GRUPĖS JAU PILNOS. JEI PAGEIDAUJATE, DAR GALITE REGISTRUOTIS NORIMU LAIKU, ATSIRADUS LAISVŲ VIETŲ, BŪTINAI JUMS PRANEŠIME

ATTENTION: ALL GROUPS ARE FULL. IF YOU WISH, YOU CAN STILL REGISTER TO THE TIME YOU CHOOSE – WE WILL INFORM YOU, IF THERE ARE ANY OPENINGS.


HERITAS parodos metu organizuojamos ekskursijos – puiki galimybė atidžiau pažvelgti į kasdien matomus, bet dar nepažintus architektūros paveldo objektus bei praplėsti žinias kultūros paveldo tyrimų ir tvarkybos srityse. Ekskursijų dalyviai kviečiami susipažinti su paveldo objektų vertingosiomis savybėmis, pastatų, o šiemet ir dokumentų restauravimo ir konservavimo darbų eiga, sužinoti, į ką vertėtų atkreipti dėmesį lankantis paveldo objektuose ir įsitikinti, kad net mažiausios detalės gali papasakoti dideles ir įdomias istorijas.

Šiemet kviečiame ir į išankstines ekskursijas, kurios supažindins su dokumentų tvarkybos praktikomis!

Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Dokumentų konservavimo ir restauravimo skyrius, Gedimino pr. 51

Edukacinėje ekskursijoje po Nacionalinės bibliotekos Dokumentų konservavimo ir restauravimo skyrių galima išvysti pažeistus dokumentus ir pasekti jų restauravimo kelią – nuo valymo, fizinių ir cheminių tyrimų, plovimo, dėmių šalinimo, trūkstamų vietų užpildymo popieriaus liejimo mašina iki įrišimo.

DĖMESIO: Vietų skaičius itin ribotas! Registracija galios TIK gavus patvirtinimą. Patvirtinimą gausite nurodytu elektroniniu paštu per 4 d.d.

ATTENTION: Number of visitors is very limited! Registration is valid ONLY with a confirmation e-mail. The confirmation will be sent to your email address within 4 work days.
Vardas, pavardė/ Name, surname *
Nurodykite savo vardą ir pavardę.
Your answer
Elektroninis paštas/ E-mail *
Patikrinkite, ar teisingai įvestas el. paštas!/ Please, double check if the e-mail is provided correctly.
Your answer
Elektroninis paštas (pakartokite) *
Email address (please repeat)
Your answer
Telefono numeris/ Phone no. *
Patikrinkite, ar teisingai įvestas Jūsų telefono nr.!/ Please, double check if the phone no. is provided correctly.
Your answer
Kodėl norite apsilankyti šioje ekskursijoje? *
Why would you like to visit this guided tour?
Your answer
Pasirinkite ekskursijos laiką *
Choose the preferred time of the guided tour.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service