Опитування щодо стану дорожньо-будівельної галузі
Дякуємо за Вашу згоду взяти участь у конфіденційному опитуванні, що проводиться від імені Консультативно-наглядової групи "CoST" в Україні (далі - КоНГ), яка складається з представників органів влади, бізнесу та громадського сектору.

Діяльність КоНГ відповідає принципам Міжнародної Ініціативи Прозорості у будівельній галузі CoST (Construction Sector Trancparency Initiative), яка спрямована на підвищення ефективності управління у будівельній сфері, через публічне розкриття ключової інформації щодо будівельних контрактів. Під керівництвом КоНГ в Україні впроваджуються пілотні проекти в дорожній сфері за підтримки Міністерства інфраструктури України та Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодору).

Дякуємо за Ваш час,

Директор Національного Секретаріату CoST в Україні
Наталія Форсюк
Загальні інструкції
Після уважного прочитання кожного питання і пов'язаних з ним інструкцій, будь ласка, оберіть відповідний пункт з автоматичного меню відповідей. Будь ласка, зробіть відмітку в кожному меню, що розкривається, навіть якщо Ваша відповідь "Не знаю".

Особистість респондентів буде незалежно відокремлена від відповідей перед проведенням аналізу та відповідної звітності. Таким чином, результати опитування будуть анонімними.
Меню відповідей
На багато питань можно відповісти використовуючи меню, яке з’являється коли клікнути на відповідний рядок, що містить варіанти відповіді. Доступні відповіді та їх значення ґрунтуються на Вашому власному розумінні питання.

"Абсолютно так" - це приклад позитивної відповіді
"Так" - це задовільно
"Можливо " - я знаю про деякі незначні невідповідності
"Ні" - проблеми зрозумілі, але не вирішені
"Абсолютно ні" - проблеми не зрозумілі або навмисно ігноруються
“Не знаю" - у мене немає достатнього досвіду, щоб відповісти на це питання

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy