Závazná přihláška na Školu plaveckých způsobů Swim Smooth
3. díl plaveckého seriálu "Škola plaveckého způsobu znak" pro rodiče s dětmi od 4 let v Hotelu Amenity Lipno ve dnech 12.-14.10.2018
Jak uhradit za ubytování
V den podání přihlášky si rezervujte ubytování v daném termínu v poskytovatelem vyhrazených pokojích Superior Double room za zvýhodněných podmínek 1860,- Kč/ pokoj/ noc, a to u Rooms Division Manager Ing. Zuzany Truhlářové, +420 777 570 883 nebo na truhlarova@amenity.cz.
Při objednávce, prosím, uveďte heslo "Swim Smooth". Pokoje jsou situovány v hlavní budově s výhledem na přehradu Lipno. V ceně je snídaně, k obědu doporučujeme využít výhodného poledního menu a večerního Á la carte.
Uzávěrka rezervací ubytování: 27.9. 2018.
Jak uhradit za program
V den podání přihlášky 2 000 Kč/ dítě/ doprovodný program, 3 000 Kč/ účastník programu pro dospělé/ člen Swim Smooth, 4 000 Kč/ účastník programu pro dospělé/ ostatní. Rodinný příslušník, který nemá zájem se účastnit programu, hradí pouze cenu za ubytování, příp. stravování. Přihláška nabývá platnosti až po přijetí platby na účet.
Na účet: SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky, čú 2900399343/2010, vs 20171806, ve zprávě pro příjemce uveďte "Škola plaveckých způsobů - jméno a příjmení osob účastnících se programu"
Uzávěrka přihlášek: 27. 9. 2018 (Pro zařazení na Víkendový pobyt s rodiči je rozhodné datum přijetí přihlášky)
Jméno klienta *
Your answer
Kontaktní email *
Your answer
Telefonní kontakt *
Your answer
Termín akce *
Počet účastníků programu pro dospělé *
Dle preference a plavecké zdatnosti se programu výuky plaveckých způsobů mohou účastnit i děti starší 10ti let, které splní podmínky pro dospělé účastníky, tj. uplavou minimálně 100m K - byť nesprávně. Mohou se účastnit i děti, které jsou zdatnými plavci a ovládají jiný plavecký způsob.
Jména a příjmení včetně data narození účastníků programu pro dospělé
Your answer
Počet účastníků programu pro děti
Pro děti od 4 let, které uplavou minimálně 5m jakkoliv a nebojí se potopit hlavu.
Jméno a příjmení včetně data narození účastníků programu pro děti
Your answer
Poznámka:
Your answer
Všeobecné podmínky
1. Podmínkou pro účast v programu je ubytování v hotelu v daném termínu a v poskytovatelem vyhrazených pokojích. Pokud se víkendového pobytu bude účastnit rodinný příslušník, který nemá zájem se účastnit programu, bude hradit pouze cenu za ubytování, příp. stravování.
2. Účast na dětském programu je určena dětem ve věku minimálně 4 let. Pokud se pobytu účastní děti mladší 4 let, je dána povinnost zajistit pro tyto děti péči toho z rodičů, který se nebude účastnit plavecké části programu. Poskytovatel nezajišťuje jakoukoliv péči o děti mladší 4 let.
3. Podmínkou účasti dospělé osoby je schopnost uplavat minimálně 200 m jakýmkoliv plaveckým způsobem.
4. V okamžiku zahájení účasti na programu se má za to, že účastník deklaruje, že všechny zletilé i nezletilé osoby z jeho rodiny, které se účastní programu a/nebo pobytu, jsou zcela zdravé a nejeví známky infekčního onemocnění.
5. Poskytovatel je oprávněn bez náhrady s okamžitou účinností vyloučit z pobytu zletilou či nezletilou osobu v případě, že bude jevit známky infekčního onemocnění.
6. Pozdní příchod na program je účastník povinen poskytovateli předem nahlásit. Účastník bere na vědomí, že v případě jeho zpoždění v nástupu na program není poskytovatel povinen jej nijak nahrazovat, ani na příchod účastníka čekat.
7. Účastník programu dává souhlas s použitím fotografií a videozáznamů své osoby, jakož i svého dítěte a dalších osob, které ho doprovázejí, pořízených v rámci víkendového pobytu, k prezentaci jednak plavecké školy Swim Smooth, Plaveckého oddílu Swim Smooth Czech Republic, z.s., a také Mgr. Gabriely Minaříkové, licencované trenérky Swim Smooth.
8. Storno podmínky:
a) v případě zrušení účasti na programu 30 a méně dní před datem zahájení činí storno 50 % z částky za program.
b) v případě zrušení účasti na programu 14 a méně dní před datem zahájení se uplatní storno ve výši 100 %.
c) Storno podmínky ubytování a stravování se řídí podmínkami hotelu.

*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms