Vaše vize rozvoje městské části Řepy - dotazník nápadů
Milí spoluobčané,
do rukou se Vám dostává dotazník nápadů, který si klade za cíl zjistit, jak si Vy osobně představujete svoje Řepy. Kde vidíte problémy či potenciály a kam si je přejete směřovat. Prosíme Vás o odpovědi na následující otázky. Budeme také rádi za Vaše další nápady, myšlenky či vize, které mohou vést ke zlepšení Vašich oblíbených míst. Tyto náměty budou převedeny do vizuální podoby studie centra městské části a také budou sloužit pro účely budoucího rozvoje celých Řep.


NEZAPOMEŇTE, PROSÍM, po vyplnění dotazník stisknutím tlačítka na konci odeslat.

Na adrese: www.repy.cityupgrade.cz můžete také sledovat průběh prací, k rozpracovanosti se vyjádřit a hlavně si v klidu domova detailně prohlédnout výsledek práce - navržené řešení a nápady.

Děkujeme za Váš čas a Vaši spolupráci. městská část Řepy a architekti www.cityupgrade.cz
Jste...
Clear selection
Váš věk ...
01. Co se Vám vybaví, když se řekne Řepy?
02. Pokud za Vámi přijedou známí, kam je v Řepích a okolí vezmete?
03. Jsou v Řepích a okolní krajině místa, hodnoty, potenciály, atmosféra apod., které jsou podle Vás zajímavé, ale zanedbané, zapomenuté, zničené a zaslouží si rozvoj, obnovu, znovunalezení? Napište, prosím, kde jsou a jak by podle Vašeho názoru měly vypadat, fungovat, žít.
04. Chybí Vám v Řepích (pěším nebo cyklistům) nějaká propojka, pěšina, cesta nebo trasa, která Vám usnadní Váš každodenní pohyb, nebo Vás zavede na zajímavá místa?
05. Bylo by dle vašeho názoru možné místní část Řepy propojit příjemnou "klidnou" cestou pro pěší a cyklisty s centrem Prahy? Využívali byste ji?
06. Jaké kulturní, sportovní nebo společenské možnosti podle Vašeho názoru v městské části chybí a Vy osobně byste je aktivně využívali?
07. Co pro Vás znamená centrum (jádro) městské části Řepy a kde se nyní podle Vás nachází, případně kde by podle Vás do budoucna mělo být a proč?
08. Čeho si nejvíce ceníte na okolí zastávky Slánská ?
09. Co naopak vnímáte jako největší problémy okolí zastávky Slánská?
10. Jak často a jakým způsobem se do lokality kolem zastávky Slánská dopravujete?
11. Jak si představujete upravit či proměnit prostory mezi panelovými domy? Je možné, že by prostory mohly být pro Vás více přívětivé? Jak byste zde chtěli trávit svůj čas?
12. Je v městské části něco, co by se dalo pro děti, dospělé a seniory zlepšit, upravit, postavit, změnit, najít, odstranit apod. ?
13. Jak si představujete řešit problematiku automobilové dopravy v městské části?
14. Zde prosím napište připomínky a podněty, které nejsou zahrnuty v předešlých otázkách.
15. Děkujeme za vyplnění dotazníku, Vaše názory a náměty. Kdo máte zájem se aktivně zapojit nebo předat nějaké zajímavé dokumenty, informace, historické fotky atd., zanechte prosím svoje jméno a kontakt:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy