Ziemia Święta - wyjazdy 2018
Formularz zgłoszeniowy wyjazdu do Ziemi Świętej w 2018/2019 r.

Cieszymy się z Twojego zainteresowania ofertą naszych wyjazdów do Ziemi Świętej.
Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane, duchowe i edukacyjne przeżycie.

Więcej szczegółów dot. wyjazdów: www.wsth.pl/wyjazdy2018

1. Izrael, 7-15 października, wylot z Warszawy, koszt 3100 zł
W cenie: przelot liniami LOT, zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2-3 osobowych, posiłki: śniadania i obiadokolacje, przejazdy klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie NNW. Dodatkowo 150 dolarów na wstępy, lokalne opłaty i napiwki, opłata pilota.
Liczba dostępnych miejsc: 39.

2. Jordania i Izrael południowy, 20-27 listopada, pobyt 1 tydzień, 6 noclegów, wylot z Warszawy, koszt ok. 3000 zł.

W cenie: przelot do Jordanii, zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2-3 osobowych, posiłki: śniadania i obiadokolacje, przejazdy klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie NNW. Dodatkowo 150 dolarów na wstępy, lokalne opłaty i napiwki, opłata pilota.
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu o tydzień i pobyt w kurorcie wczasowym w Egipcie/Taba, dodatkowy koszt ok. 900 zł (z opcją All Inclusive) !!! Opcja prywatnej wycieczki na Górę Synaj. Dodatkowy tydzień możliwy przy min. 8 osobach.
Liczba dostępnych miejsc: 45


3. Izrael południowy i Egipt, 8-15 stycznia 2019 r., koszt ok. 2500 zł !!!
W cenie: bezpośredni przelot do Izraela, zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2-3 osobowych, posiłki: śniadania i obiadokolacje, przejazdy klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie NNW. Dodatkowo 150 dolarów na wstępy, lokalne opłaty i napiwki, opłata pilota. Możliwość przedłużenia pobytu o tydzień w kurorcie wczasowym w Tabie, dodatkowy koszt ok. 800 zł (z All Inclusive) !!! Dodatkowy tydzień możliwy przy min. 8 osobach.
Liczba dostępnych miejsc: 45.

Opcja wpłaty w 2 ratach: 1500 zł przy rezerwacji i pozostała kwota najpóźniej na 2 miesiące przed wyjazdem. Kalkulacja ceny przy kursie 1 dolar = 3,5 zł. Przy znaczących różnicach kursu walut ceny złotówkowe mogą ulec zmianie. Decyduje data wpłaty ostatecznej kwoty.

Liczba miejsc ograniczona. O potwierdzeniu rezerwacji decyduje wpłata minimum kwoty zaliczki.

Organizatorem wyjazdów jest Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej. Imprezy nie mają charakteru komercyjnego, a pozyskane środki w całości przeznaczone są na organizacje wyjazdów edukacyjnych.
Kontakt: wsth@wsth.pl

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miasto *
Your answer
E-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Wybór wyjazdu *
Wyrażam zgodę dla Organizatora na przetwarzanie danych osobowych oraz przyjmuję do wiadomości poniższe. *
Dokładamy wszelkich starań, by wyjazdy były równie dobre jak poprzednie i przykładamy dużą uwagę do logistyki oraz bezpieczeństwa. W związku z tym, w przypadku niepokojów politycznych lub ryzyka niewiarygodności lokalnych partnerów biznesowych zastrzegamy prawo do odwołania wyjazdów ze zwrotem wniesionych zaliczek. Przetwarzanie danych odbywać się będzie w zakresie związanym z organizacją wyjazdów edukacyjnych w ramach Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej. Informujemy, iż każdy ma prawo w dowolnym momencie poprosić o usunięcie swoich danych z naszej bazy.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service