THINK TANK TRANSBALTIC KLAIPĖDA 2019
Tarptautinę patirtį pristatantis renginių ciklas, kuris apima atvirą forumą ir viešas paskaitas, diskusijas, kūrybines dirbtuves.
Renginių ciklu viešoji įstaiga “Idėjos miestui”, bendradarbiaudama su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija, įgyvendina projektą “Menininko vaidmuo kuriant viešąsias miesto erdves. Visuomenės dalyvavimas kaip meninė patirtis”.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS. Žiūrim kaip žiūrim (į medžius) [En, LT]. Agnieszka Wolodzko, Lenkija. 2019 06 29 11:00-16:00 KKKC Parodų rūmai Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda
TRUMPAI APIE KŪRYBINES DIRBTUVES
Tarptautinį pripažinimą pelniusi menininkė Agnieszka Wolodzko kviečia į meninę praktiką, kurios metu ypatingas dėmesys bus skiriamas miestų želdiniams, ir konkrečiai -mus supantiems medžiams pamatyti, pažinti ir užfiksuoti.

Kūrybinio pasivaikščiojimo šiapus ir anapus Kuršių Marių metu, menininkei prižiūrint, dirbtuvių dalyviai pieš savotiškus medžių portretus ir analizuos jų santykį su kontekstu. Menininkė viliasi, jog dalyviai supras, kad medžiai, su kuriais jie kasdien dalijasi miesto erdve, yra individualūs subjektai, su kuriais mes galime palaikyti gilius santykius. ”Mes manome, kad juos pažįstame, bet iš tikrųjų net neįsivaizduojame, kokie jie skirtingi, o tai neatsiejama ir nuo konteksto, kurį kuria žmogus”, sako menininkė.
Gimę piešiniai, eskizai ir mintys bus sudėti į bendrą meninį “ziną”. Šis dalyvių patirčių ir reflekcijų rinkinys bus perduotas Klaipėdoje kuriantiems architektams, kurie, tikimasi, panaudos šias įžvalgas kurdami ir geriau įsiklausydami į miesto viešąją erdvę, miesto ir gyventojų santykį su gyvosios gamtos elementais urbanistinėje aplinkoje, esančius ar atsirandančius želdinius.

KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ DALYVIAI
Kūrybinės dirbtuvės skirtos visiems, kurie vienaip ar kitaip dalyvauja ar nori dalyvauti viešosios miesto erdvės kūrime: architektams, urbanistams, kraštovaizdžio specialistams, menininkams, neabejingiems miesto gyventojams ir svečiams. Meninis pasiruošimas nėra būtinas, laukiami įvairaus amžiaus dalyviai.  
Kūrybinių dirbtuvių dalyvio pavardė *
Kūrybinių dirbtuvių dalyvio vardas *
El. paštas *
Veiklos sritis *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy