СТАТИ ГЕНЕРАЛЬНИМ СПОНСОРОМ ФОРУМУ «UKRAINE.INFO.BIZ 2020: ONLINE»
Пропонуємо Вам стати Генеральним Спонсором та максимально використати PR потенціал Міжнародного ресурсного бізнес форуму «UKRAINE.INFO.BIZ 2020: ONLINE», який відбудеться 10 жовтня в ZOOM.
Цей форум є комунікаційною платформою, яка об'єднує представників бізнесу, третього сектора, дипломатів, міжнародних донорських організацій та фондів для пошуку ефективних моделей співпраці, розвитку інноваційних підходів взаємодії. У цьому році до Форуму долучаться видатні ротарійці з усього світу.
На Форумі буде презентовано соціальну краудфандингову ресурсну платформу «SIPstarter: Social Investment Projects» - національний сервіс із залучення та адміністрування міжнародних та внутрішньодержавних позабюджетних ресурсів (міжнародні фонди, донорські організації, бізнес, українські та іноземні фізичні особи) для вирішення актуальних соціальних проблем.
Змістовне наповнення Форуму: залучення позабюджетних ресурсів, прямих інвестицій для реалізації соціальних інвестиційних проєктів; перспективи реалізації масштабних соціальних проєктів і міжнародних ініціатив, модернізації соціальної інфраструктури, становлення в Україні повноцінного інклюзивного суспільства, розвиток соціальної відповідальності бізнесу, соціального підприємництва, роль Ротарі-клубів в наданні благодійної гуманітарної допомоги та в реалізації соціальних проєктів.
Онлайн формат дає можливість взяти участь у Форумі близько 1000 людям із більш ніж 500 організацій з 40 країн світу.

Пакет «Генеральний спонсор» включає:

• Присвоєння статусу «Генеральний спонсор Міжнародного ресурсного бізнес форуму «UKRAINE.INFO.BIZ 2020: ONLINE». Позиціонування, як Генерального спонсора Форуму в:
- анонсах та запрошеннях, прес-анонсі та прес-релізі,
- ЗМІ, на сайті Форуму (uinfob.com), на сайтах та сторінках в соціальних мережах організаторів Форуму (esod.org, sip-starter.com) з посиланням на сайт Генерального спонсору;
• Привітальне слово на ресурсному бізнес форумі
«UKRAINE.INFO.BIZ 2020: ONLINE»;
• Окрему демонстрацію логотипу під час онлайн-трансляції «UKRAINE.INFO.BIZ 2020: ONLINE»;
• Інформаційну заставку із зображенням логотипів заходу, організаторів, спонсорів та партнерів (після виступу спікерів);
• Демонстрацію рекламного ролику під час онлайн-трансляції «UKRAINE.INFO.BIZ 2020: ONLINE».
• Підсумкову розсилку роздаткових матеріалів від Генерального спонсору та Партнерів (в електронному форматі) у листі-вдячності до всіх учасників.
Назва Організації / Компанії *
Сфера діяльності *
Контактна особа *
Посада *
Eлектронна адреса *
Контактний телефон *
Сайт організації/компанії *
Ваші очікування від Форуму «UKRAINE.INFO.BIZ 2020: ONLINE»? *
Я погоджуюся на збір, використання і обробку моїх особистих даних. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy