VTDT konkurss 8.-9.klašu skolēniem "Interaktīvais Naudas koks 2020" (Pagarinātā reģistrācija līdz 18.05.).
VTDT konkurss "Naudas koks 2020" - pelni ar profesiju - šogad online versijā! Nosacījumi ir pavisam vienkārši: izpildi 2 no 3 uzdevumiem līdz 18.05. un 18.05. 12:00-16:00 piedalies 3. uzdevumā online Kahoot viktorīnā, lai iegūtu priekšstatu par dažādām profesijām un iegūtu noderīgas balvas!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Dalībnieka vārds, uzvārds *
Skolas pilnais nosaukums *
Reģions *
Apstiprinu, ka esmu 8.-9. klases skolēns *
Apstiprinu, ka piedalīšos visos 3 konkursa posmos - pirmajos divos uzdevumos un 18.05. piedalīšos Kahoot viktorīnā par profesijām (jebkurā brīdī laika posmā no 12:00-16:00). *
 1.uzdevums šāds: atver platformu https://www.tinkercad.com/, kur izveido 3D Tavu sapņu kabinetu kādā no pietevātajām profesijām, kas ir Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā (profesijas izvēle Tavā ziņā). Piemēram: izvēlos profesiju "Apģērbu dizaina speciālists",  izmantojot tinkercad.com 3D modelēšanas platformu, izveidoju savu sapņu kabinetu, kurā vēlētos mācīties - ļauj fantāzijai vaļu un radi visu, kas Tev svarīgs! Lejupielādē attēlu ar šo kabinetu (jebkurā no versijām, piemēram, ja šis kabinets būtu no "Lego", "Minecraft" vai vienkārši 3D versijā).  Nesatraucies, būs ievadinstrukcija kā strādāt šajā platformā. Šo attēlu sūti uz naudaskoks2020@gmail.com, vēstulē norādot  savu vārdu, uzvārdu, skolu un klasi!
1. uzdevumā izmantojamā platforma
 2.uzdevums ir šāds: izveidot kolāžu  Lietišķā stila apģērbs uz A4 lapas. Brīvi izvēlies pamata materiālu, tas varbūt piemēram, audums, kreppapīrs, aplikācijas papīrs, žurnāls vai avīze. Nofotografē attēlu ar šo kolāžu. Kritēriji tiks nosūtīti uz tevu e-pastu. Šo attēlu sūti uz naudaskoks2020@gmail.com, vēstulē norādot savu vārdu, uzvārdu, skolu un klasi! Sūti 1. un 2. uzdevumu vienā e-pastā!
2. uzdevuma idejas foto
Tel.nr. (lai mēs sazinātos ar balvu ieguvējiem) *
Paldies! Gaidām Tavu  1. un 2. uzdevumu līdz š.g. 18.05. Trešais uzdevums būs atktīvs š.g. 18.05. no plkst. 12:00 līdz 16:00.  Kahoot viktorīnas -  piekļuves kodu nosūtīsim Tev uz e-pastu! Lai veicās!
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums. Report Abuse