zgłoszenie udziału w kursie "Kioski Troski" 2

  • Zapraszamy do wypełnienia krótkiego zgłoszenia na szkolenie dla pracowniczek i pracowników kultury z Warszawy  - wspierające wiedzę na temat zdrowia psychicznego. Odpowiedzi pozwolą nam lepiej poznać Twoje doświadczenie, potrzeby i oczekiwania. 
  • Przypominamy, że kurs nie jest skierowany do osób, które aktualnie przechodzą kryzys zdrowia psychicznego, nie jest też formą terapii.
  • Na kurs możemy zaprosić animatorów i animatorki, kadrę zarządzającą oraz osoby współpracujące z warszawskich instytucjach i organizacjach kultury.  
  • Decydując się na przesłanie zgłoszenia - prosimy o sprawdzenie dat kursu.  Udział w kursie ma sens i jest możliwy, jeśli weźmiesz udział we wszystkich spotkaniach.
  • Mamy 20 miejsc. W wypadku większej liczby chętnych wybierzemy uczestników i uczestniczki  kierując się ich motywacją, mając na względzie zapewnienie różnorodności grupy oraz dopasowanie zgłaszanych potrzeb do możliwości, które daje kurs.
  • Tegoroczna edycja kursu przeznaczona jest dla osób, które nie brały udziału w pierwszej edycji.
  • Na zgłoszenia czekamy do 21 maja 2024 roku do końca dnia.

Projekt “KIOSKI TROSKI – KULTURA dla zdrowia psychicznego: idea/wiedza/społeczność” jest finansowany przez m.st.Warszawa. Realizatorem jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Bez tytułu
Imię i nazwisko
*
Rok urodzenia
*
MM
/
DD
/
YYYY
Dane kontaktowe: telefon
*
Dane kontaktowe: adres e-mail
*
W jakiej instytucji kultury/organizacji pracujesz/działasz? Przypominamy, że kurs skierowany jest tylko do warszawskich instytucji i organizacji. Prosimy o podanie nazwy i krótki opis. *

Czym zajmujesz się w swojej instytucji/organizacji?

*

Dlaczego chcesz wziąć udział w kursie  „Kioski Troski”? Czego chciałabyś/chciałbyś się dowiedzieć, co rozwinąć?

*
Czy w swoich organizacjach/instytucjach prowadziliście/prowadzicie działania wspierające zdrowie psychiczne? Jeśli tak, to jakie? *
Jak oceniasz swój poziom wiedzy na temat zdrowia psychicznego? *

Czy potrzebujesz zapewnienie dostępności podczas naszych spotkań jeśli tak, to w jakiej formie (dostępność architektoniczna, audiodeskrypcja, asystent, tłumaczenie na PJM, odpowiednie warunki sensoryczne)?:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzenia kursu oraz informowania o kolejnych wydarzeniach związanych z kursem zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przez „dane osobowe ” rozumie się wszelkie dane osobowe umieszczone przez uczestnika w formularzu zgłoszeniowym. Administratorem danych osobowych zbieranych od uczestników wydarzenia jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Z Administratorem danych osobowych można się skontaktować za pośrednictwem adresu email: biuro@e.org.pl Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w wydarzeniu. Organizator w szczególności uwzględnia ryzyko wiążące się z przetwarzaniem danych wynikające z: przypadkowego lub niezgodnego z prawem zniszczenia utraty, modyfikacji, nieuprawnionego ujawnienia danych, nieuprawnionego dostępu do danych osobowych przesyłanych, przechowywanych lub w inny sposób przetwarzanych. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy