Přihláška na seminář: Kineziotaping
Seminář i pro laiky : sobota 2.12.2017 9:00 - 17:00 hodin
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon / mobil *
Your answer
Způsob platby *
Poznámka
Your answer
PROSÍME PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE:
Podmínky účasti na semináři a souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Přihlašování a platba:

Přihlášení na seminář podejte prostřednictvím tohoto online formuláře. Přihláška je platná po zaplacení celého kurzovného na náš účet nebo v hotovosti přímo v Centru PÉXIS a to nejpozději do 27.11.2017. Číslo účtu a variabilní symbol obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky.

2. Storno podmínky:

Odhlásíte-li se do 27.11.2017, vrátíme Vám zpět zaplacené kurzovné v plné výši přijaté platby.

Odhlásíte-li se z jakéhokoliv důvodu (včetně nemoci nebo rodinných záležitostí) později, nárok na vrácení nebo převedení kurzovného odpadá.

Máte možnost za sebe poslat náhradníka, pokud nám o tom dáte předem vědět. V takovém případě kurzovné nevracíme a náhradník jej má uhrazeno.

3. Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví společnosti PÉXIS - centrum psychosomatické péče, s.r.o. IČ 22795758 (dále jen PÉXIS), s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použity společností PÉXIS pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později.

Beru na vědomí, že shora uvedený souhlas s poskytnutím osobních údajů může být kdykoli odvolán a to pouze písemnou formou (e-mailem) s tím, že následně dojde k vymazání všech mých údajů z databáze PÉXIS s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

Odesláním přihlášky souhlasím s výše uvedenými podmínkami.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service