Piesaki nominantu Preiļu novada “Jauniešu Gada balvai 2022”
Preiļu novada Jauniešu centrs "ČETRI", Riebiņu MJIC "Pakāpieni", Preiļu novada Kultūras un tūrisma pārvalde sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību organizē Preiļu novada Jauniešu Gada balvu, ar mērķi godināt un pateikties tiem Preiļu novada jauniešiem, kuri ar savu veikumu ir mainījuši savu un līdzcilvēku ikdienu.

Līdz 2022. gada 1. novembrim (ieskaitot), jauniešu gada balvai ir iespēja pieteikt jauniešus (no 15 līdz 29 gadu vecumam) nominācijā PREIĻU NOVADA GADA JAUNIETIS

Nominācijai "Gada jaunietis" var pieteikt ikvienu jaunieti, kurš 2021. un 2022. gadā ar savu veikumu un pozitīvo piemēru ir uzlabojis savu, apkārtējo un Preiļu novada pašvaldības vidi un attīstību, sasniedzis nozīmīgus rezultātus radošajā, sabiedriskajā, aktīvajā vai jeb kādā citā sfērā, nesis Preiļu novada pašvaldības vārdu tālāk Latvijā un pasaulē, aktīvi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs un brīvprātīgajā darbā. 

Ja Tu esi šis jaunietis vai Tu zini kādu, kurš ir pelnījis pateicību, tad līdz 01.11.22. ir jāaizpilda anketa zemāk!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Iesakāmās‌ ‌personas,‌ ‌vārds,‌ ‌uzvārds,‌ ‌vecums, kontakttālrunis *
‌Pamatojiet,‌ ‌kādēļ‌ ‌iesakāt‌ ‌tieši‌ ‌šo‌ ‌pretendentu,‌ ‌nosauciet‌ ‌jūsu‌ ‌izvirzītās‌ ‌personas‌ ‌veikumu,‌ ‌sasniegumus;‌ ‌iemeslu,‌ ‌kādēļ‌ ‌viņš‌ ‌ir‌ ‌pelnījis‌ ‌šo‌ ‌apbalvojumu.
*
Pieteikuma‌ ‌iesniedzēja‌ ‌vārds,‌ ‌uzvārds,‌ ‌tālruņa numurs, vecums (NE OBLIGĀTI)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy