Reģistrēšanās "GameDev Liepaja" #4
"GameDev Liepaja" – tīklošanās pasākums, kas pulcē vienuviet spēļu izstrādātājus Liepājā un Kurzemē. Iegūsti jaunus kontaktus nozarē, dalies ar pieredzes stāstiem, kā arī parādi visiem savus projektus, rīkus, programmas, kā arī vienkārši papļāpā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Vakara īpašais viesis - Arvis Magone - Liepājas tehnoloģiju klastera biedrs un spēļu izstrādātājs ar vairāk kā 10 gadu pieredzi spēļu izstrādē. Ikdienā Arvis nodarbojās ar 3D spēļu, virtuālās un papildinātās realitātes izstrādi. Arvis labprāt dalās ar savu pieredzi un ir pasniedzis vairākas Digitālo inovāciju parka meistarklases par 3D spēļu un papildinātās realitātes izstrādi un veidojis papildinātās realitātes risinājumu lietotnei ”Liepāja AR”. Arvis pastāstīs par reāla apģērba virtualizēšanu mūsdienu sociālajās spēlēs - Roblox, Zepeto u.c. platformām. Būs arī DEMO! ✨


📅 Tiekamies 11.janvārī (trešdien), plkst. 19:00, "Liepājas tehnoloģiju klasteris" telpās, Kungu ielā 2, 2.stāvā.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Vārds, uzvārds
2. E-pasts
3. Nodarbošanās
4. Vai ir kaut kas, ar ko vēlies padalīties ar citiem pasākuma dalībniekiem? Forši projekti, iespējas, jaunumi?
5. Vai vēlaties saņemt jaunumus un pasākumu ielūgumus no Liepājas IT kopienas e-pastā?
Clear selection
6. Es piekrītu savu datu apstrādei *
*Reģistrējoties Jūs piekrītat savu datu apstrādei, ko veiks "Digitālo inovāciju parks". Apliecinām, ka sniegtie dati netiks izpausti trešajām personām. "GameDev Liepaja" laikā var tikt fotografēts un filmēts, kur fotoattēli un video var tikt izmantoti mārketinga nolūkos.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy