Konsultacje funduszu osiedlowego dla Ołbina - prześlij propozycje
W imieniu Rady Osiedla Ołbin zapraszamy mieszkanki i mieszkańców osiedla Ołbin do udziału w konsultacjach funduszu osiedlowego dla Ołbina na lata 2020- 2021.
Wspólnie chcemy zadecydować o tym, jak zostanie rozdysponowane przyznane nam 1,6 mln złotych. W ramach konsultacji zachęcamy do zgłaszania propozycji inwestycyjnych, jakie powinny być zrealizowane w jego ramach na naszym osiedlu. W jaki sposób można wziąć udział w konsultacjach?
- Przychodząc na spotkanie konsultacyjne w dniu 13.11.2019 (środa) o godzinie 17:30, miejsce: siedziba Rady Osiedla, Na Szańcach 14, 50-320 Wrocław
- Wysyłając propozycje do budżetu drogą mailową na adres olbin@osiedla.wroclaw.pl
- Wypełniając poniższy formularz - na Wasze wnioski i propozycje czekamy do 12.11.2019 (wtorek).
Wszystkie zgłoszone propozycje zostaną zaprezentowane i przedyskutowane podczas spotkania. Co istotne - zgłaszane propozycje powinny dotyczyć wyłącznie terenów należących do Gminy Wrocław.
Wspólnie zaplanujmy inwestycje na Ołbinie!
Poniżej zamieszczamy listę propozycji zgłoszonych przez Radę Osiedla oraz najczęściej powtarzające się propozycje zgłoszone do tej pory przez mieszkańców, zaznacz proszę maksymalnie trzy propozycje, które z Twojej perspektywy wymagają najpilniejszych inwestycji:
Tutaj jest miejsce na zgłoszenie konkretnych lokalizacji, dotyczących zaznaczonych przez Ciebie działań w pytaniu nr 1. Jeśli chcesz zgłosić takie zapotrzebowanie, wpisz proszę poniżej w formacie np. remont chodników - ul. Cinciały, spowolnienie ruchu - ul. Damrota, budowa wiat śmietnikowych - podwórko Mosbacha, Wyszyńskiego, Damrota - itd.
Your answer
Jeżeli chcesz zgłosić własne propozycje inwestycji, które nie znalazły się na liście powyżej, wpisz je tutaj:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy