Cenová kalkulace stínící techniky - žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu
Vyhotovení cenové kalkulace je prováděno zdarma. Odeslané údaje nebudou předávány třetím osobám a slouží pouze pro vzájemnou komunikaci mezi dodavatelem a odběratelem.
Objednatel - adresa: *
Soukromé osoby uvedou jméno, příjmení. Firmy, instituce, bytová družstva aj. uvedou fakturační údaje vč. IČ.
Adresa realizace objednávky: *
Město, ulice, č.p. nebo ev. č., u bytových domů č. poschodí, příp. jiné upřesnění místa
Telefonní číslo (mobil): *
Platné telefonní číslo, na které vám zavoláme v případě potřeby upřesnění poptávky. Není-li uveden e-mail (níže), zasíláme celkovou cenu (bez položkového výpisu) zpravidla formou SMS. Pro položkovou cenovou kalkulaci doporučujeme vyplnit e-mail (níže).
E-mail:
Zpravidla preferujeme komunikaci e-mailem. Není-li uveden e-mail, není možné zaslat položkovou cenovou kalkulaci.
Druh interiérové stínící techniky *
Reálné fotografie produktů najdete na našem webu, příp. na adrese: http://reference.kalmont.cz/
Required
Přibližné rozměry (šířka x výška v cm), počty ks, typ okna či dveří (plast, hliník, dřevo), barva, zastiňovací nebo zatemňovací textilie a další požadavky: *
Napište přibližné rozměry jednotlivých pozic s počty kusů (pro případnou množstevní slevu). Přesné zaměření provedeme v případě reallizace zdarma. V případě neupřesnění bude cenová nabídka zpracována pro standardní provedení a design. Příp. lze zaslat fotografie interiéru či oken na WhatsApp na níže uvedené tel. č. Pro zdárnou montáž sítí proti hmyzu je nutný dostatečný montážní prostor na vnější straně rámu viz. http://www.kalmont.cz/site_proti_hmyzu_cena.htm
Seznámení a souhlas s obchodními podmínkami dodavatele a se zpracováním osobních údajů (GDPR). *
Všeobecné obchodní podmínky a zásady zpracování osobních údajů (GDPR) jsou k dispozici na webu dodavatele (http://www.kalmont.cz/kontakt_kalmont.htm), příp. vám jejich aktuální znění na žádost zašleme do e-mailu. Pokud s obchodními podmínkami a se zásadami zpracování osobních údajů souhlasíte, potvrďte volbu ANO. Pokud nesouhlasíte, nic nepotvrzujte a zavřete okno prohlížeče, data nebudou uložena a odeslána, vaše poptávka nebude však zpracována. Po zpracování poptávky vám bude cenová kalkulace, příp. i možný termín realizace zaslán na uvedený e-mail, není-li domluveno jinak. Potvrzení termínu realizace je nutné provést min. 3 pracovní dny před datem realizace (není-li sjednáno dříve).
Dodavatel:
KalMont - Kalenda Jan, Podkrušnohorská 277, Litvínov (fakturační adresa)
IČ:88667847, Neplátce DPH
www.kalmont.cz
info@kalmont.cz
Tel.: 605421978
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy