Konkurs Matematyczne Preteksty - edycja VII (2019/2020). Zgłoszenie uczestnika indywidualnego z terenu Polski.
Formularz dla osób, które nie mogą (bo np. ich placówka nie zgłosiła się do konkursu), albo nie chcą, startować w konkursie w ramach placówki, w której się kształcą lub zdają egzaminy.

1. Ze względów prawnych i finansowych, wypełnia WYŁĄCZNIE RODZIC (opiekun prawny) uczestnika niepełnoletniego albo UCZESTNIK PEŁNOLETNI.

2. Niektóre błędy w danych zgłoszeniowych mogą uniemożliwić udział uczestnika w konkursie, dlatego bardzo prosimy o spokojne i BARDZO UWAŻNE czytanie opisów poniższych pól formularza oraz komunikatów serwera.

3. UWAGA! Nie wysyłamy automatycznego e-mail'a, dodatkowo potwierdzającego to zgłoszenie.
Przed wysłaniem danych, należy je uważnie sprawdzić.
Po kliknięciu w przycisk "Prześlij", należy uważnie przeczytać komunikat serwera. Można skorzystać z funkcji "Edytuj swoją odpowiedź", żeby ewentualnie poprawić wysłane dane.
Uczestnik - miejsce kształcenia: *
Tylko dla celów informacyjnych. Prosimy wpisać nazwę i miejscowość szkoły/przedszkola zgłaszanego uczestnika. W przypadku kształcenia w systemie edukacji domowej, prosimy wpisać: Edukacja domowa.
Your answer
Uczestnik - województwo: *
Prosimy wybrać województwo, w którym mieszka uczestnik. To szczególnie ważne w II etapie konkursu, żeby przydzielić uczestnikowi jak najbliższą placówkę.
Uczestnik - powiat: *
Prosimy wpisać tylko urzędową nazwę powiatu, w którym mieszka uczestnik, bez wielkich liter wewnątrz wyrazów. Np. właściwy wpis to: wałbrzyski, a nie WAŁBRZYSKI. Ten wpis jest szczególnie ważny w II etapie konkursu, żeby przydzielić uczestnikowi jak najbliższą placówkę.
Your answer
Uczestnik - gmina: *
Prosimy wpisać tylko urzędową nazwę gminy, w której mieszka uczestnik, bez wielkich liter wewnątrz wyrazów. Np. właściwy wpis to: Jelenia Góra, a nie JELENIA GÓRA. Ten wpis jest szczególnie ważny w II etapie konkursu, żeby przydzielić uczestnikowi jak najbliższą placówkę.
Your answer
Uczestnik - miejscowość: *
Prosimy wpisać tylko urzędową nazwę miejscowości, w której mieszka uczestnik, bez wielkich liter wewnątrz wyrazów. Np. właściwy wpis to: Zielona Góra, a nie ZIELONA GÓRA. Ten wpis jest szczególnie ważny w II etapie konkursu, żeby przydzielić uczestnikowi jak najbliższą placówkę.
Your answer
Uczestnik - imię: *
Prosimy nie używać wielkich liter wewnątrz wyrazów, a jedynie na ich początkach. Poprawny wpis to np. Jan, a nie - JAN.
Your answer
Uczestnik - nazwisko: *
Prosimy nie używać wielkich liter wewnątrz wyrazów, a jedynie na ich początku. Poprawny wpis to np. Kowalski, a nie - KOWALSKI.
Your answer
Uczestnik - kategoria konkursu: *
Wybrana kategoria MUSI być zgodna z regulaminem konkursu. Nie może być niższa, niż poziom edukacyjny uczestnika (klasa, w której się uczy). W przeciwnym wypadku grozi to dyskwalifikacją uczestnika.
Uczestnik - klasa (poziom edukacyjny): *
Prosimy wybrać TYLKO NR klasy (w sensie poziomu edukacyjnego) w szkole uczestnika, bez oznaczeń dodatkowych. Np. dla ucznia klasy "2 b" lub "II b" albo "2 TH3" wybieramy 2. Przedszkolakom przypisujemy 0.
Uczestnik - data urodzenia - dzień: *
Uczestnik - data urodzenia - miesiąc: *
Uczestnik - data urodzenia - rok: *
Uczestnik - zeszłoroczna ocena z matematyki: *
Ocena z matematyki na świadectwie szkolnym z poprzedniego roku szkolnego. Jeżeli uczestnik startuje w kategorii SP0, SP1, SP2, SP3 lub SP4, to prosimy wybrać 0.
Osoba zgłaszająca - imię i nazwisko: *
Imię i nazwisko rodzica (opiekuna prawnego), zgłaszającego uczestnika niepełnoletniego, albo imię i nazwisko pełnoletniego uczestnika. Prosimy nie używać wielkich liter wewnątrz wyrazów, a jedynie na ich początkach. Prawidłowy wpis to np. Jan Kowalski, a nie JAN KOWALSKI.
Your answer
Osoba zgłaszająca - adres e-mail: *
Prosimy o uważny wpis, ponieważ błąd uniemożliwi komunikację - nie otrzymacie Państwo np. [identyfikatora uczestnika]. Prosimy wpisać tylko adres e-mail, w postaci "wysyłkowej", a nie antyspamowej, np. z "(at)". Prawidłowy wpis to np. agata@matejuk.pl, a nie agata(at)matejuk.pl albo agata @ matejuk.pl
Your answer
Osoba zgłaszająca - telefon: *
Na wszelki wypadek (staramy się z tego nie korzystać), prosimy wpisać nr telefonu bezpośredniego kontaktu, na który również można wysłać informację sms.
Your answer
Klauzula informacyjna
Informujemy, że powyższe dane zbierane są w związku z organizacją Konkursu Matematyczne Preteksty, przez firmę MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Polsce, w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, i nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem.
Osoba zgłaszająca ma prawo do dostępu do treści tych danych oraz do ich poprawiania.
Podanie danych jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi udział uczestnika w konkursie.
Dane są przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności i polityką prywatności Google.
Zbiór danych został zgłoszony do rejestracji u Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i podlega ochronie zgodnie z procedurami RODO (Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
Jeżeli poniżej nie zostaną zamówione żadne newslettery, to dane zgłoszeniowe będą przechowywane przez 5 lat, w związku ze sprawozdawczością finansową.
Jeżeli poniżej zostaną zamówione newslettery, to będą one wysyłane do momentu otrzymania rezygnacji.
Zgadzam się na przetwarzanie danych i komunikację związaną z organizacją Konkursu oraz na publikowanie wizerunku uczestnika na stronie internetowej konkursu. *
Required
Znam regulamin konkursu. *
Required
Zdjęcie do następnej edycji konkursu? *
Istnieje możliwość zamieszczenia zdjęcia, zgłaszanego właśnie uczestnika, w tekście przyszłej edycji konkursu, w kontekście zawartej tam treści. Czy chcecie Państwo, przed kolejną edycją, otrzymać informację o takiej możliwości?
Z polecenia:
Jeżeli konkurs polecił Państwu inny uczestnik lub rodzic/opiekun i chcecie mu Państwo za to podziękować, to wpiszcie jego adres e-mail, którego użył przy swoim zgłoszeniu.
Your answer
Wpisowe
Konkurs jest płatny.
Prosimy o potwierdzenie poniżej, że zostanie dokonany przelew wpisowego, w kwocie ustalonej przez organizatora konkursu.
Instrukcja wykonania takiego przelewu dotrze do Państwa e-mailem.
Dokonam przelewu wpisowego. *
Required
Prawa autorskie i majątkowe. *
Konkurs Matematyczne Preteksty jest dziełem autora i organizatora. Stworzenie tekstów i zadań konkursowych zajmuje sporo czasu i energii, a przede wszystkim wymaga unikalnych umiejętności. Olbrzymiej pracy wymaga również zorganizowanie konkursu. Jak czulibyście się Państwo, gdybyście stworzyli coś, na co "nie wpadł" nikt inny i poświęcilibyście na to kilka miesięcy ciężkiej pracy, a potem wszyscy korzystaliby z tego, nie wspominając, kto to wymyślił i nie płacąc Wam za to? To chyba oszustwo i kradzież. Prosimy więc o potwierdzenie, że otrzymane teksty i zadania będą wykorzystywane wyłącznie na własny użytek uczestnika lub bliskich mu osób, oraz że nie będą przekazywane innym osobom w żadnej formie (elektronicznej, papierowej, ustnej itp.), a zwłaszcza - nie będą publikowane w Internecie.
Required
Zgłoszenie w dodatkowych kategoriach konkursowych.
Może się zdarzyć tak, że liczba punktów zdobytych przez uczestnika dawałaby mu zwycięstwo nie tylko w jego właściwej kategorii, ale również w kilku kategoriach starszych. Np. uczeń klasy 4 szkoły podstawowej zdobywa taką liczbę punktów, że jest ona najwyższa nie tylko w kategorii SP4, ale także w SP5, SP6 lub SP7.
Uczestnik może więc zostać zgłoszony w więcej niż jednej kategorii konkursowej, ale TYLKO w normalnym terminie, pod warunkiem, że 1) dodatkowe kategorie będą wyższe, niż kategoria właściwa dla poziomu edukacyjnego uczestnika oraz 2) pod warunkiem wpłaty dodatkowego wpisowego za każdą dodatkowo wybraną kategorię. W każdej swojej kategorii taki uczestnik otrzyma inny indywidualny [identyfikator uczestnika].

Jeżeli więc chcecie Państwo zgłosić uczestnika w dodatkowej kategorii, to - po wysłaniu tego zgłoszenia - zapoznajcie się szczególnie z p. 1.6. regulaminu, a następnie dokonajcie ponownego zgłoszenia, do innej kategorii.
Newsletter MatPret *
"Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Matematyczne Preteksty (matpret.pl), w tym ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA, z siedzibą w Polsce, w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, drogą elektroniczną."
Jeżeli zamówiliście Państwo newsletter/y, to przed jego/ich pierwszą wysyłką poprosimy Was o weryfikację.
Nasze newslettery otrzymują tylko osoby, które rzeczywiście na nie czekają.
Ponieważ wysyłamy je mailingiem masowym, to serwery pocztowe mogą traktować je jako spam i blokować. Jeżeli więc macie Państwo, na Waszej skrzynce pocztowej, ustawioną blokadę dla wiadomości masowych, to nie otrzymacie Państwo nawet e-maila weryfikacyjnego.
Jeżeli taki e-mail weryfikacyjny do Państwa dotrze, to prosimy o weryfikację i zastosowanie się do zaleceń tam opisanych.
UWAGA!
PRZED kliknięciem w przycisk "Prześlij", prosimy o bardzo dokładne sprawdzenie wprowadzonych danych.

PO KLIKNIĘCIU w przycisk "Prześlij", prosimy przejść na początek strony i sprawdzić komunikat serwera.
Jeżeli pojawi się komunikat o zapisaniu danych na serwerze to wszystko jest OK. Prosimy wówczas uważnie przeczytać wszystkie pozostałe informacje.
Na wszelki wypadek, prosimy skorzystać z funkcji "Edytuj swoją odpowiedź" (na dole strony z komunikatem serwera) i ponownie sprawdzić przesłane dane.

System NIE WYSYŁA automatycznego e-mail'a, dodatkowo potwierdzającego to zgłoszenie.

CO DALEJ
Po otrzymaniu Państwa zgłoszenia, poczekamy 1-2 dni na Wasze ewentualne poprawki, potem zweryfikujemy Państwa dane, a następnie przydzielimy Wam [identyfikator uczestnika] i wyślemy go na podany przez Państwa e-mail, wraz z innymi informacjami.

Jeżeli pojawi się komunikat o problemach z zapisaniem Państwa danych, to ponówcie zgłoszenie po pewnym czasie.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy