Стратегічна екологічна оцінка та громадська екологічна експертиза. Виклики та можливості для територіальних громад
Запрошуємо до участі в онлайн дискусії на тему: «Стратегічна екологічна оцінка та громадська екологічна експертиза. Виклики та можливості для територіальних громад».

Захід відбуватиметься 02 грудня з 11:00 по 12:30 на платформі Zoom (посилання буде надіслано додатково зареєстрованим учасникам/цям).

У дискусії візьмуть участь українські та польські експерти:

- Марчін Пастушак, заступник війта гміни Яблонна.
- Дмитро Іванов, член Ради Національного екологічного центру України (НЕЦУ), учасник Робочої групи «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Для участі у конференції просимо зареєструватись до 16:00 години 01 грудня 2021 року

Це серія заходів, які відбуваються з метою поширення польського досвіду серед органів місцевого самоврядування України. Ініціатором таких заходів стала Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» (Вінниця). Ініціативу підтримали  партнери з Польщі Фондом «Лідери змін» (Варшава) та Програма Study Tours to Poland.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Галини Сегеди, +380977052366, +380632885982, halyna.seheda@gmail.comSign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я та прізвище *
Область/місто/громада, яку представляєте *
Місце роботи *
Посада *
Номер телефону *
Електронна пошта *
Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" надаю згоду на обробку персональних даних з метою подальшої комунікації в рамках реалізації проєкту *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy