Formularz zapisów: Bachata Solo dla pań - od podstaw lub średniozaaw. - wybierz grupę dla siebie
Kochane dziewczyny,

w nowym sezonie w South Motion otwieramy dla Was dwie grupy Bachaty Solo dla Pań. Pierwsza z nich całkowicie od podstaw dla osób, które mają ochotę poznać ten gorący latynoski styl. Druga grupa - średniozaawansowana - jest ukierunkowana na Panie dobrze znające podstawy Bachaty, jest bardziej skoncentrowana na szlifowaniu stylingu, ładnego ruchu rąk, bioder ramion, falek, rollów, deepów itp :) Na podstawach w środy o 18:00 poznacie podstawowe kroki, obroty, łatwiejsze footworki, wprawicie w ruch biodra i ramiona. Zaś na grupie średniozaawansowanej w środy o 19:00 nauczycie się łapać fajny feeling i rozwiniecie styling przydatny również jako dopełnienie Waszego ruchu tańcząc Bachatę w parze.

Zajęcia Bachaty Solo w South Motion prowadzi niezastąpiona Ania Mrozińska. Ania prowadzi swoje kursy w przyjemnej atmosferze, a jako instruktor niesamowicie otwarta jest na swoje kursatki. Dba o ich komfort uczenia się, a jednocześnie potrafi wywołać atmosferę dobrej zabawy. Przy tym wszystkim kładzie też duży nacisk na rozwój techniki i charakterystycznego dla tego stylu bodymovementu. Ania prowadzi również zajęcia w parze u boku Piotrka Wróbla.

* zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 min
* start od 06.09.2017
* karnet 60zł za 4 wejścia po 60 min ważny 30 dni
* zajęcia odbywają się przy ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej
* informacje pod nr telefonu i mailowo: 661162951 southmotionart@gmail.com

W ramach rozpoczęcia nowego rozdziału studia wraz z pojawieniem się nowego właściciela i chęcią rozwoju jakości świadczonych usług, Studio Tańca South Motion od września zmieni nazwę na DANCE#LOVEit. Proces zmiany nazwy na pewno trochę potrwa, ale powoli już Was o tym informujemy.

Zapraszamy do zapisów! :)

Bachata solo dla Pań w South Motion by Ania Mrozińska
Wybierz zajęcia, na które chiałabyś się zapisać
imię i nazwisko
Your answer
twój telefon
Your answer
twój e-mail
Your answer
W jaki sposób dowiedziałaś się o kursie?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms