Dotazník Národního střeleckého centra
Vítejte! Trvalo to rok a dva týdny od koupě pozemků. Desítky lidí přispěly svým nadšením a odbornou prací k tomu, že nám bylo dne 15. ledna 2021 vydáno stavební povolení na Národní střelecké centrum. Tři bezbariérová střelecká patra a v nich 12 krytých tunelových střelnic různých rozměrů a vybavení s možností dynamické střelby až do 360°. Dohromady 70 střeleckých stanovišť od 10 do 100 m se zázemím na téměř 10 000 m² podlahové plochy. Projekt českých podporovatelů a partnerů bez dotací z veřejných peněz. Se stavební firmou a dodavateli vybavení a finančních služeb ladíme další kroky. Teď je čas pro Vás.

Děkujeme předem za Vaše odpovědi i za případné sdílení dotazníku, abychom získali co nejvíce podnětů, které pomohou udělat Národní střelecké centrum ještě lepším. Jsme střelci, takže odpovědi jsou dobrovolné. Budeme ale rádi, když vyplníte všechny. Jsou důležité, protože Národní střelecké centrum stavíme pro Vás. Využijte toho. Jaké si ho společně s námi uděláte, takové ho budete mít.

Poznámka: Pokud náš projekt ještě neznáte, doporučujeme před vyplněním dotazníku návštěvu na www.streleckecentrum.cz.
Propagační video Národního střeleckého centra
Národní střelecké centrum - pohled zprava na vstupní budovu
Národní střelecké centrum - pohled zleva na vstupní budovu
Národní střelecké centrum - čelní pohled
Národní střelecké centrum - střelecké úseky a zázemí v 1. PP
Národní střelecké centrum - střelecké úseky a zázemí v 1. NP
Národní střelecké centrum - střelecké úseky a zázemí v 2. NP
Národní střelecké centrum - Lovosice, přímo u oboustranného sjezdu z dálnice D8, 35 minut z Prahy a 55 minut z Drážďan
OTÁZKA 1/18 - Věříme, že znáte střelecké prostředí v České republice. Vítáte vznik Národního střeleckého centra?
Clear selection
OTÁZKA 2/18 - Budeme mít 12 na sobě nezávislých střeleckých úseků od 10 do 100 m. Celkem 70 střeleckých pozic a velkorysé moderní zázemí. Co zejména v Národním střeleckém centru oceníte?
OTÁZKA 3/18 - Plánujeme mít otevřeno 365 dní v roce a 12 hodin denně od 10:00 do 22:00 hod. Cílem je, abyste se k nám nemusel(a) objednávat, když si budete chtít kdykoliv zastřílet. Prostě Vám zrovna vyšel čas. Teď a tady. Nám to v ČR chybělo. Jak to vidíte Vy?
Clear selection
OTÁZKA 4/18 - Jezdíte na střelnice sám(a), nebo jezdíte s přáteli?
Clear selection
OTÁZKA 5/18 - Kromě pronájmu jednotlivých střeleckých stanovišť si u nás budete moct pronajmout celé střelecké úseky. Od komorních pro 3 střelce až po 13 střeleckých stanovišť v jednom úseku. U každého je samostatný sklad a různá úroveň technického a terčového vybavení podle zaměření nácviku střelby. Využijete možnosti pronájmu celých střeleckých úseků?
Clear selection
OTÁZKA 6/18 - Jak často byste využíval(a) Národní střelecké centrum, pokud budou ceny služeb srovnatelné s jinými, které už znáte?
Clear selection
OTÁZKA 7/18 - Pokud vlastníte/řídíte nějakou firmu nebo instituci, využili byste Národní střelecké centrum a jeho prostory, zázemí a služby pro pořádání firemních akcí?
Clear selection
OTÁZKA 8/18 - Jaké hodnoty vidíte v Národním střeleckém centru?
OTÁZKA 9/18 - Jsme spolek a Národní střelecké centrum realizujeme bez veřejných dotací státu nebo EU. Pomozte nám a našim partnerům rozhodnout o finálním způsobu financování. Řekněme, že Vás překvapíme a potěšíme střeleckým vybavením na světové úrovni. Služby, personál i atmosféra budou z kategorie zákaznických snů. V jaké hodnotě celkem byste si dokázali představit Vaše čerpání služeb v Národním střeleckém centru během jednoho roku?
Clear selection
OTÁZKA 10/18 - Sloužíte v ozbrojených složkách, jste civilista a máte zbrojní průkaz, nebo jste civilista bez zbrojního průkazu?
Clear selection
OTÁZKA 11/18 - Pokud jste civilista se zbrojním průkazem, nebo až dosloužíte a půjdete do civilu, máte v plánu přihlásit se do Systému střelecké přípravy podle nového Zákona č. 14/2021 Sb. o nakládání se zbraněmi v některých případech ovlivňujících vnitřní pořádek nebo bezpečnost České republiky?
Clear selection
OTÁZKA 12/18 - Jste žena, nebo muž?
Clear selection
OTÁZKA 13/18 - V Národním střeleckém centru uvidíme rádi také rodiče s dětmi. Připravujeme program i pro ně. Tento dotazník je ale jen pro dospělé. Kolik je Vám let?
Clear selection
OTÁZKA 14/18 - V jak lidnaté oblasti bydlíte?
Clear selection
OTÁZKA 15/18 - Věděl(a) jste o Národním střeleckém centru ještě před tímto dotazníkem?
Clear selection
OTÁZKA 16/18 - Pokud jste o Národním střeleckém centru věděl(a), odkud to bylo?
Clear selection
OTÁZKA 17/18 - Zde je prostor pro Vaše náměty, připomínky, rady nebo doplnění. Co byste nám chtěl(a) dát vědět nad rámec našich otázek? Na co bychom neměli zapomenout? Vidíte příležitost spolupráce s Národním střeleckým centrem? Napište nám to.
OTÁZKA 18/18 - Finále. Můžeme Vám poslat pozvánku na otevření Národního střeleckého centra jako odměnu za čas, který jste nám věnovali vyplněním dotazníku? Poskytněte nám svůj e-mail. Děkujeme.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy