Registrační formulář - Hackathon Brno 26.1.2019
Přihláška na hackathon – čti pozorně veškeré info o pár řádek níže.
Email address *
Info k Czechitas Hackathonu
Hackathon je akce, na které skupinu účastníků vymýšlí a realizují projekt na zadané téma. Na Czechitas Hackathonu se potkáš s účastnicemi našich kurzů a workshopů a společně s pomocí mentora budete pracovat na vašem vlastním projektu. Téma Hackathonu odhalíme týden před akcí. Pro vytvoření skupin zřídíme facebookovou skupinu, kam tě přidáme.

Kdy a kde?
v sobotu 26.1. 2019 v Brně, místo bude upřesněno

Pozor! V případě, že se na hackaton přihlásí více holek, vybíráme zejména podle naplnění požadavků a MOTIVACE. Proto si na ní dej prosím záležet. Díky těmto dotazníkům vytváříme naše interní anonymizované statistiky, proto se v nich mohou objevit otázky, které se ti zdají zbytečné. Naším cílem ale není prudit tě dlouhými dotazníky. :) Buď prosím trpělivá.

Pro koho je Hackathon určen?
Hackathon je určený pro absolventky našich tříměsíčních kurzů (tématicky jakýchkoli), letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů.
Cena a platba
Hackathon je zdarma.
Jméno a příjmení *
Použij prosím diakritiku.
Your answer
Jaká je Tvá motivace pro přihlášení na hackathon? *
Jaká je tvá motivace konkrétněji? Pracuješ na nějakém zajímavém projektu? Jestli můžeš, přidej odkaz. Zakládáš nebo už máš firmu? Nebo si jen rozšiřuješ obzory či chceš totálně změnit práci? Tady se klidně více rozepiš.
Your answer
Jaké je Tvoje očekávání od hackathonu? *
Your answer
Jaké tříměsíční kurzy jsi s námi absolvovala?
Byla jsi už někdy na nějakém hackathonu? *
Jak ses o hackathonu dozvěděla? *
Required
Tvůj věk *
Na základě této otázky v žádném případě nevybíráme. Je to jenom informace pro nás.
V jakém městě nejčastěji pobýváš? *
Co teď aktuálně děláš? *
Opět „nesoutěžní“ otázka, ale rádi bychom věděli, koho náš workshop oslovil.
Required
Jaká je tvoje pracovní pozice? Jestli studuješ, jaký obor? *
Your answer
Je ještě něco, co bys nám chtěla vzkázat?
Your answer
Souhlasím, že během hackathonu můžu být fotografována a že tyto fotky mohou být umístěny na webu a sociálních médiích Czechitas, případně na webu a sociálních médiích partnerů Czechitas. Více: https://www.czechitas.cz/cs/podminky/zpracovani-osobnich-udaju *
Moc nám pomůže, když souhlas s focením udělíš. Fotky potřebujeme k tomu, aby se kdokoli mohl podívat, jak to na našich kurzech vypadá. (Nechceme používat ilustrační fotky, které jdou koupit na internetu.) Svým souhlasem tak přispěješ k šíření povědomí o Czechitas a podpoříš naše fungování! :) Fotky z kurzu jsou i super památka, můžeš je sdílet na svém profilu, označit se na nich jak se vzděláváš a při troše štěstí Ti třeba přímo vyrobíme novou profilovku. :) Určitě se neboj, my na fotkách nechceme ani nesmíme označovat.
Souhlasím se zasíláním newsletterů s novinkami Czechitas a v malém množství také nabídkami našich partnerů. Z odebírání newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit. Více: https://www.czechitas.cz/cs/podminky/zpracovani-osobnich-udaju *
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí podmínky zpracování osobních údajů spolkem Czechitas, z.s za účelem registrace na shora uvedený workshop. Více zde: https://www.czechitas.cz/cs/podminky/zpracovani-osobnich-udaju.
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí podmínky účasti na workshopu Czechitas: https://www.czechitas.cz/cs/podminky/obecne-podminky
A to je vše!
Děkujeme moc za tvůj zájem, počkej prosím 7 dní, než formulář vyhodnotíme. Registračky procházíme ručně.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Czechitas. Report Abuse - Terms of Service