Pieteikums iepazīšanās nodarbībai Learn IT programmēšanas pulciņā
Aicinām izvēlēties jūsu bērnam piemērotāko nodarbību laiku un pieteikties pirmajai bezmaksas iepazīšanās nodarbībai. Pirmā nodarbība katrā grupā tiks organizēta, tiklīdz uz to pieteiksies vismaz 8 interesenti, un mēs jūs par to informēsim individuāli. Pēc pirmās iepazīšanās nodarbības varēsiet izlemt, vai apmeklēt nodarbības arī turpmāk.Pērkot abenementu uz mēnesi, vienas nodarbības maksa LMT Brīvības centrā un kopstrādes telpā Teikums ir 14 eur, savukārt, jebkurā citā vietā - 12 eur. Pērkot abonementu visam semestrim iegūsiet 10% atlaidi, bet abonementu gadam - 20% atlaidi.

Skolēni, kuri apmeklējuši pulciņus pie mums arī iepriekšējos gados un pieteiksies nodarbībām līdz 31.augustam, saņems papildu 10% atlaidi.

Mācību gada laikā ir 2 semestri, katrā aptuveni 15 nodarbības, tomēr atkarībā no izvēlētās grupas nodarbību skaits var nedaudz mainīties. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim jums precīzu nodarbību kalendāru un apmaksas iespējas jūsu izvēlētajai grupai.

Mācību programmu apraksti: https://learnit.lv/macibu-programma/
Nodarbību grafiks: https://learnit.lv/faili/grafiks_2019.pdf
Sadarbības noteikumi: https://learnit.lv/faili/sadarbības_noteikumi_2019.pdfJautājumu gadījumā sazinieties ar Aneti pa tālruni 20280012 vai e-pastu anete@learnit.lv
Kurai programmai jūs vēlaties pieteikt skolēnu?
Clear selection
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy