Hard skills exam: анкета реєстрації на тестування для Junior QA

Заповнюй анкету і приходь сертифікаційне тестування для випускників IT-курсів і самоучок від Kharkiv IT Cluster! З Hard Skills Exam ти можеш оцінити себе і зрозуміти свої слабкі та сильні сторони. Результати тестування будуть передані у партнерські IT-компанії Харкова.

Тестування дає розгорнуту оцінку з 6-ти блоків знань і навичок. Займає 45 хвилин.

Якщо ви студент або вивчали QA на курсах одній із партнерських шкіл проєкту( SkillUp‚ EasyCode‚ Hillel‚ Lemon School‚ A-level и ITEA ) тестування для Вас безкоштовне за промокодом, який ви можете отримати у своїй школі! У іншому випадку вартість тестування - 10$.

Після реєстрації Вам надішлють запрошення на курс «Тренування». Його завдання — ознайомити Вас з правилами проходження тестування та тестовою оболонкою. Після проходження курсу «Тренування» з Вами зв'яжеться оператор і погодить дату і час самого сертифікаційного тестування.

У день тестування Ви приходите у пункт тестування. Вас ідентифікують по документу з фото (паспорт, права, студентський), роз'яснюють правила тестування. Під час тестування не можна користуватися сторонніми матеріалами або гаджетами.

Після закінчення тестування формується сертифікат. Ваші дані, резюме і
результати тестування передаються компаніям-партнерам проекту Hard Skills Exam.
ПІБ *
Your answer
Телефон *
Your answer
Email *
Your answer
Посилання на резюме
Резюме є обов'язковим. Якщо ви ще не маєте резюме, будь ласка, створіть його і відправте нам якнайшвидше на пошту hardskillsexam@gmail.com. Дані без резюме не розглядаються компаніями-партнерами проекту Hard Skills Exam.
Your answer
Яким чином ви вивчали/вивчаєте QA? *
Required
Якщо закінчили/закінчуєте офлайн курси в Харкові, то які? Напишіть назву школи.
Your answer
Бажаний час проходження тестування
Даю згоду на обробку і використання моїх персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy