Formularz rejestracyjny na warsztaty ART.LAB - cyfrowe formy ekspresji (kl. 4-8)
Za nami spotkania otwarte dotyczące cyfrowych form ekspresji. W kolejnych etapach uczestnicy, pod czujnym okiem wykwalifikowanych edukatorów oraz przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i oprogramowania, w przygotowanym w POK „Dom Chemika” multimedialnym laboratorium - pracowni ART.LAB, będą szczegółowo szkolić swój warsztat cyfrowych umiejętności oraz tworzyć własne prace.

W lipcu odbędzie się następny etap warsztatów w małych grupach, będzie można uczestniczyć w warsztatach narzędziowych oraz konsultacjach indywidualnych, by ostatecznie stworzyć własną pracę, którą pokażemy w Puławskiej Galerii Sztuki.

Wszystkie warsztaty są nieodpłatne dla uczestników. Niepełnoletniego uczestnika zgłasza rodzic/prawny opiekun. Liczba miejsc jest ograniczona.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko uczestnika (dziecka) *
Imię i nazwisko zgłaszającego *
Wiek dziecka *
Napisz kilka zdań, dlaczego chcesz dołączyć do projektu ART.LAB - cyfrowe formy ekspresji (wypełnia dziecko) *
Wklej link do swojej pracy (wypełnia dziecko, pole nieobowiązkowe)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby uczestnictwa w projekcie ART.LAB - cyfrowe formy ekspresji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże konieczne do udziału w projekcie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest pod adresem https://tiny.pl/9zcgl *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy