محمد حبیبی فعال صنفی و عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان را آزاد کنید.
روز شنبه 12 اسفند، محمد حبیبی، عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان تهران، در مقابل مدرسه محل کار خود پس از ضرب و شتم با زدن اسپری فلفل دستگیر شد و در حالی که اسلحه بر سر او گذاشتند او را به محل زندگی خود منتقل نمودند و پس از ضرب و شتم مجدد وارد منزل شده بعد از تفتیش وی را به محل نامعلومی منتقل نمودند.

محمد حبیبی را می توان از لابلای افکار و عملکرد صنفی و یادداشت هایش شناخت او مخالف خصوصی سازی آموزش است و برای تحقق یک آموزش کیفی و عادلانه و رایگان برای همه تلاش می کند دغدغه های او انسانی و در راستای تحقق یک زندگی شرافتمندانه برای همه از جمله معلمان است. در همین راستا در برنامه ها و مناسبت های مختلف بعنوان یک عضو هیات مدیره فعالیت های موثری داشته است و در عرصه رسانه کوشا و پیگیر مطالبات صنفی و آموزشی است. این کارنامه درخشان در کنار خصلت های انسانی چون فداکاری و صداقت و حق طلبی از وی چهره ای مقبول در نزد معلمان و فعالان مدنی ساخته است.

در همین راستا ما بعنوان جمعی از معلمان ایران و حامیان محمد حبیبی ضمن محکوم نمودن بازداشت همراه با خشونت وی اعلام می کنیم :

1. ما خواهان آزادی بدون قید و شرط محمد حبیبی هستیم بایستی وی آزاد گردد و با ضابطین قضایی خاطی بخاطر اعمال خشونت برخورد قانونی صورت گیرد.
2. ما خواهان اعلام موضع وزارتخانه آموزش و پرورش هستیم وزیر باید بدون فوت وقت و به صراحت این خشونت عریان هنگام بازداشت را محکوم نماید. سکوت وزارتخانه تاکنون هیچ توجیه قانونی، حقوقی و انسانی ندارد.

3. انتصاب هر نوع فعالیت غیرصنفی و غیر آموزشی به محمد حبیبی را محکوم می کنیم از نظر ما ایراد اتهامات کذب و سناریوسازی در راستای زمینه سازی برای سرکوب فعالان صنفی و مدنی محکوم است و این اتهامات کذایی نمی تواند مانع مطالبه محوری ما گردد.

نام و نام خانوادگی:( حتما به فارسی بنویسید و بین نام و نام خانوادگی فاصله بگذارید )
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms