Nutriční a urologické ambulance / Peer mentoring
Zveme Vás na webinář k tématu podpory lidí po spinálním traumatu. Webinář s názvem "Nutriční a urologické ambulance / Peer mentoring" bude vysílán ve čtvrtek 23. 9. 2021 od 16 hodin. Webinář propojí dvě témata:

1) Nutriční a urologické ambulance Vám představí Jitka Palátová, DiS., specialistka společnosti B.Braun Medical, s.r.o., která současně vysvětlí, proč je vláknina důležitá k optimálnímu vyprazdňování.

2) Druhou částí webináře bude provázet Marek Jonczy, koordinátor služby peer mentoring. Dozvíte se nejen podrobnosti o stále nové službě peer mentoring, ale také se setkáte se samotnými peer mentory (zkušenými vozíčkáři), kteří se osobně představí a povypráví o své praxi i o tom, jak mohou být prospěšní Vám nebo Vašim blízkým.

V případě registrace od nás obdržíte na Váš e-mail potřebné informace pro přístup na webinář konaný prostřednictvím platformy Google Meet.

Marek Jonczy
peer@czepa.cz
Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Email *
Jméno *
Příjmení *
Jsem osobou
Clear selection
Prostor pro Vaše dotazy a zkušenosti k tématu zajištění odborné ambulantní péče či k tématu podpory člověkem, který má s poškozením míchy osobní zkušenost.
Máte zájem, abychom na Vaši e-mailovou adresu zasílali pozvánky na další připravované webináře? V případě, že zaškrtnete "Ano", souhlasíte s tím, že asociace CZEPA Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, emailová adresa) uchová nejdéle do 31. 12. 2022. Pokud zaškrtnete "Ne", Vaše kontaktní údaje budou bezprostředně po odvysílání webináře vymazány. *
Webinář bude vysílán ve spolupráci se společností BBraun, která nabízí pomůcky k řešení inkontinence, a pro své klienty jako zdroj podpory, informací a zajímavých tipů vydává časopis ActreeNoviny. Chci odebírat ActreeNoviny společnosti B Braun *
Jaké jiné téma z oblasti života s poškozením míchy by Vás zajímalo? O jaké téma budoucího webináře máte zájem?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Česká asociace paraplegiků - CZEPA. Report Abuse