Jak WspółGrać w projektach
Ten formularz służy do rejestracji na bezpłatny warsztat "Jak WspółGrać w projektach" dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych w dniu 21.03.2020 r. w godz. 10.00 -15.00.
Miejsce szkolenia: Inkubator Starter, ul. Lęborska 3b, Gdańsk, sala Crazy Room – na parterze, naprzeciwko recepcji. Prowadzący: Wojciech Wereszko.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK!, realizator Programu Rozwoju Przedsiębiorczości (www.rozwijamy.edu.pl) wraz z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER.

Liczba miejsc na warsztat: 20 osób. Prosimy o zabranie komputerów lub tabletów.

Organizator szkolenia nie finansuje kosztów podróży i zakwaterowania uczestników szkolenia - te koszty ponoszone są we własnym zakresie. Organizator zapewnia poczęstunek.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania danego szkolenia, jeśli liczba uczestników będzie mniejsza niż 20 osób.

Program Rozwoju Przedsiębiorczości jest realizowany przez Fundację Think! i Citi Foundation we współpracy merytorycznej z Fundacją im. Kronenberga przy Citi Handlowy.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Fundacji THINK! i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER

Email address *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu kontaktowego *
Nazwa Pani/Pana szkoły *
Adres szkoły *
Jakiego przedmiotu Pani/Pan uczy? *
Potwierdzam swój udział w szkoleniu w terminie 21.03.2020 r. (sobota) *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w warsztacie "Jak WspółGrać w projektach" w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości. *
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja THINK! z siedzibą w Warszawie, ul. J. Brożka 4, 01-442 Warszawa. 2) Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w związku z Pani/Pana udziałem w warsztacie "Jak WspółGrać w projektach" odbywającego się w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości (dalej: Programu). 3) Pana/Pani dane osobowe będziemy przechowywać przez okres realizacji Programu lub do momentu rezygnacji z udziału w Programie. 4) Posiada Pani/Pan prawo do: a) żądania od administratora dostępu do danych osobowych, b) sprostowania danych osobowych, c) usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, d) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, e) przenoszenia danych. 5) Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przez wysłanie maila na adres kontakt@rozwijamy.edu.pl. Cofnięcie zgody będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w Programie. 6) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 7) Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK!. Report Abuse