Program Stażowy - formularz zgłoszeniowy

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowany przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Kształcenie wolontariuszy na potrzeby zadań statutowych organizacji, które to zadania kierowane są do mieszkańców m. st. Warszawy”.


Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które przejdą do drugiego etapu rekrutacji. Spotkania kwalifikacyjne będą się odbywać w dniach 13.03-31.03.2017 r.

IMIĘ *
Your answer
NAZWISKO *
Your answer
NUMER TELEFONU *
Your answer
E-MAIL *
Your answer
Co wyjątkowego chciał/a/byś wnieść do Stowarzyszenia Lambda Warszawa? *
Your answer
WYBÓR STANOWISKA *
Po wyborze stanowiska proszę przejść do odpowiedniego zadania.
Wybór stanowiska - uzasadnienie *
Your answer
Osoba do pracy w Telefonie Zaufania: Podczas rozmowy telefonicznej w Telefonie Zaufania orientujesz się, że osoba dzwoniąca to Twój znajomy/znajoma. Jak reagujesz?
Your answer
Asystent/ka prawny/a: Proszę o zaproponowanie rozwiązania Klientowi/ Klientce w jednej z poniższych spraw na podstawie obowiązujących przepisów. 1/Wspólnie z partnerką wychowujemy syna. Proszę o informacje jak możemy prawnie zabezpieczyć dziecko na wypadek śmierci biologicznej matki. Czy są jakieś możliwości zadbania o dziecko w takiej sytuacji? 2/ Mój problem dotyczy rozliczenia nakładów dokonywanych przeze mnie na majątek wspólny. Po 8 latach rozstaliśmy się z partnerem, wyprowadziłem się z mieszkania i nie zabrałem nic ze sobą. Czy istnieją jakieś szanse na odzyskanie moich nakładów? Założenie: były partner, który pozostał w mieszkaniu jest jego właścicielem, a ten, który się wyprowadził dokonał m.in. generalnego remontu mieszkania i zakupu sprzętów urządzenia domowego.
Your answer
Edukator/ka: Jesteś moderatorem/moderatorką spotkania dotyczącego strategii przeciwdziałania dyskryminacji osób LGBT. Pojawia się temat rodzicielstwa osób LGBT i jedna z osób zebranych na sali rozpoczyna gorliwą dyskusję od słów: „nie mam nic do osób homoseksualnych, ale te adopcje to już przesada…”. Jak reagujesz, co dokładnie mówisz, jak się zachowujesz, mając na uwadze to, że poza publicznością w panelu dyskusyjnym biorą udział dwie ekspertki i praktyczki?
Your answer
Fundraiser/ka: Wymyśl trzy sposoby zdobywania funduszy dla organizacji pozarzadowej
Your answer
Osoba do grupy eventowej: Jakie wydarzenie publiczne zwiazane z LGBT chciał/a/byś zorganizować i dlaczego?
Your answer
Osoba do grupy historycznej: Wymyśl sposób na zachowanie w pamięci historycznej wybranej słynnej postaci LGBT
Your answer
Osoba do zespołu ds. współpracy z zagranica: Napisz krótki mail w jezyku angielskim bedacy zaproszeniem dla brytyjskiej organizacji do uczestnictwa w organizowanej przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa konferencji dot. zdrowia osób LGBT.
Your answer
Asystent/asystentka w dziale HR: Jakimi działaniami w zakresie polityki personalnej chciał/a/byś się zajmować i dlaczego? Jakie 3 działania w tym zakresie są Twoim zdaniem najbardziej potrzebne w dużej organizacji pozarządowej?
Your answer
Prowadzący/a grupę wsparcia: Jak sobie poradzisz z osobą, która ma tendencję do nadmiernego absorbowania grupy swoją osobą?
Your answer
Recepcjonist/k/a: Masz za zadanie obsłużyc klienta, który przyszedł z lista skarg i chce od Ciebie dostać kontakty do wybranych koordynatorów. Jak reagujesz?
Your answer
Stażyst/k/a w dziale PR: Napisz treść postu, który zamieściłbyś/zamieściłabyś na naszym fanpage'u na temat tego artykułu: http://queer.pl/ksiazka/5128/ja-olga-hepnarova-roman-cilek
Your answer
Osoba do zespołu naukowego: Którą osobę zajmującą się badaniami / teorią dot. osób LGBT cenisz najbardziej i dlaczego?
Your answer
Asystent/ka biura: W jaki sposób ustalasz priorytety zadań w swojej pracy?
Your answer
Dodatkowe informacje
W przypadku podania adresu e-mail:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie na potrzeby działalności Stowarzyszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).
2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Stowarzyszenia Lambda Warszawa na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, co potwierdzam klikając klawisz "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms