Pjesëmarrja në Charity Gala Night
Universum International College dhe Cure2Children kanë kënaqësinë të ju ftojnë të bashkoheni me ne në një mbremje bamirësie të veqant në Gala Night, e organizuar me dashurinë më të madhe për të ndihmuar fëmijët në Onkologji me leukemi.
 
E martë 19 Dhjetor 7:00 PM
Lokacioni Swiss Diamond Hotel
Hyrja: 50.00 €

Mirëpresim prezencën tuaj, të bashkuar mund të ja dalim!
_____________________________________________________________

UNI-Universum International College and Cure2Children have the pleasure to invite you to join us for a special charity Gala Night organized with great love to help children in Oncology with leukemia. 

Tuesday 19 December | 7:00 PM
Location Swiss Diamond Hotel
Admission: 50.00 €

We welcome your presence, together we can make it happen!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Emri dhe Mbiemri / Name and Surname *
Emri i institucionit/organizatës që përfaqësoni / Name of the institution/organization you represent *
Numri i telefonit / Phone Number
Numri i biletave që do blini / The number of tickets you will buy ? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kolegji Universum. Report Abuse