Refresh - organizátorské setkání, Švýcárna 29. 11. - 1. 12. 2019
Neváhejte s přihlašováním, kapacita je omezená. Více informací na brontosaurus.cz/setkani. Případné dotazy můžeš směřovat na refresh@brontosaurus.cz.
Příjmení, jméno: *
Your answer
Datum narození: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Kontaktní e-mail: *
Your answer
Jsi členem HB? *
Required
Jakého ZČ, RC či klubu? Případně které organizace?
Your answer
Budu zastupovat tento ZČ, RC nebo klub na Radě Hnutí Brontosaurus, která se součástí
Jedu se zúčastnit pouze Rady Hnutí Brontosaurus
Máš zdravotní omezení o kterém bychom měli vědět?
Jaké máš stravovací omezení?
Your answer
Jaká aktivita by tě na setkání nejvíce oslovovala?/Na kterou se nejvíce těšíš?
Your answer
Chceš prezentovat některou (novou) lokalitu?
Můžeš představit zcela novou lokalitu, kam bys rá pozval(a) brontosauří organizátory nebo i lokalitu, kde už brontosauři působí či působili, kde však budou vítány další týmy a akce. Lokality budeme představovat formou "vernisáže výstavy" - v daný čas (sobota ráno) si zabereš své místo, kde si vystavíš prezentaci lokality (třeba jedna fotka a kontakt nebo více fotek, panel s fotkami a popisem, je na tobě, jak budeš chtít zaujmout (k dispozici budou stoly, židle, tabule k našpedlení, provázek, apod.). U prezenatce můžeš být a blíže ji lidem představovat nebo můžeš nechat prezentaci samoobslužně. Pokud to bude technicky možné prezentace lokalit necháme na očích i po zbylý čas akce.
Chceš krátce prezentovat tvou (vaši) úspěšnou akci (tábor), projekt, aktivitu?
V pátek večer bude prostor na to krátce představit váš úspěšný projekt nebo akci. Může jít např. o tradiční tábor, povedenou víkendovku, úspěšný projekt (dlouhodobé) péče o památku či kus přírody, nějakou super novinku, která se vám povedla. Měla by být takovová pěkná výkladní skříň Brontosaura. Prezenatece by měly být krátké, zajímavé, úderné (cca 4-5 min.) :-) Dataprojektor bude k dispozici.
Chceš představit svůj (vysněný) projekt, akci, abys ji s dalšími rozpracoval a pak jednou zrealizoval?
Pokud máš nějaký záměr akce (nové nebo takové, kterou bys rád obnovil, oživil, apod.), tak jej můžeš představit ostatním. Po obědě bude čas projekt/akci se zájmeci neformálně diskutovat, osobně je nalákat, apod. Bude-li pak o záměr tohoto projektu/akce od ostatní účastníků zájem, tak ji můžete spolu vybrat a zařadit do odpolední kreativní dílny, kde ji více rozmyslíte, proplánujete, apod. (na tuto skupinovou činnost bude čas u stolíčku s kávičkou či čajem :-) )
Budeš potřebovat odvoz z Adamova na Švýcárnu? V případě příjezdu po 19:00
Jaký zaplatíš poplatek?
Chceš na akci jet, máš chuť se do něčeho s Brontosaurem zapojit, organizuješ, ale právě a jen finance ti nedovolují se akce zúčastnit? To by nám přišlo škoda. Požádej si o sníženu cenu a svou žádost velmi stručně zdůvodni (hlavně napiš proč je pro tebe REFRESH přínosný) a navrhni kolik bys zaplatit mohl/mohla. Naopak chceš-li a je-li to v tvých možnostech, můžeš akci, organizátory - dobrovolníky a brontosaura podpořit tím, že zaplatíš více. Ceny jsou následující: studenti 450,-, pracující 650,-. Cena za jednu noc (pátek + sobota nebo sobota + nedělě): základní cena -150 Kč.
Chceš nám ještě něco sdělit?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy