КОНКУРС «Усім класом до інновацій!»
Освітня компанія ZNOUA оголошує конкурс для вчителів української мови та математики у учнів 11-х класів! Ви маєте унікальну можливість виграти безкоштовний доступ до онлайн-платформи http://online.zno.ua для усього свого класу! Переможці також отримують підтримку працівників нашої компанії: відповіді на питання, інструкції з користування та консультації.

Для участі у конкурсі Вам треба заповнити цю гугл-форму та ознайомитись із Положенням про конкурс за посиланням: http://tinyurl.com/glze49p

Що таке онлайн-платформа? Це ігровий навчальний сайт, на якому є теоретичні матеріали та практичні завдання для успішної підготовки до ЗНО. Онлайн-платформа має ігрову форму, що збільшує мотивацію учнів для її використання та полегшує процес навчання. Ви, як викладач, зможете спостерігати за прогресом свого класу у особистому кабінеті, перевіряти виконання завдань та відзначати слабкі та сильні сторони кожного учня. Доступ до онлайн-платформи є також з телефону через мобільний додаток. Тобто, для навчання, ПК та ноутбуки необов'язкові — потрібна лише мотивація учня та Ваша допомога!

ПІБ
Your answer
Місто, область
Your answer
Повна назва школи, у якій Ви працюєте
Your answer
Ваш предмет
Які інноваційні методи Ви використовуєте у викладанні?
Your answer
Контактний телефон
Your answer
Ваш e-mail
Your answer
Посилання на Вашу сторінку у Facebook
Your answer
Звідки Ви дізнались про конкурс?
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms