Twój pierwszy krok do wyjątkowego projektu – ankieta dla klientek

Super, że jesteś tutaj!

Mam na imię Aneta, a moją pasją jest pomaganie przedsiębiorczyniom takim jak Ty w tworzeniu niezapomnianych e-booków i materiałów graficznych, które przyciągają wzrok i serca czytelników. Rozumiem, jak ważne jest, aby każdy szczegół Twojej marki był dopracowany – to, co robi wrażenie, zostaje zapamiętane na długo!

Przygotowałam krótką ankietę, która pomoże mi lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania. Dzięki Twoim odpowiedziom będę mogła zaproponować Ci usługę skrojoną idealnie na miarę Twoich potrzeb. Celem tej ankiety jest zebranie informacji, które są kluczowe do stworzenia projektu, który nie tylko będzie piękny, ale przede wszystkim efektywny i odpowiadający Twoim biznesowym celom.

Proszę, poświęć chwilę, aby odpowiedzieć na kilka pytań poniżej. Twoje opinie i informacje są dla mnie niezwykle cenne i pozwolą nam efektywnie rozpocząć naszą wspólną przygodę w świecie grafiki.

Dziękuję i nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoim projekcie!

Pamiętaj, że wypełnienie ankiety nie zobowiązuje Cię do podjęcia współpracy. Służy jedynie poznaniu Twoich potrzeb, które możemy omówić na wstępnej, również niezobowiązujące i bezpłatnej konsultacji.

Maksymalnie 48h po otrzymaniu Twoich odpowiedzi skontaktuję się z Tobą na podany adres mailowy, abyśmy mogły umówić termin spotkania.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i Nazwisko *
Adres e-mail *
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje? (możesz zaznaczyć kilka)
*
Required
Jaki budżet przewidujesz na realizację tego projektu?
*
Czy jest to Twój pierwszy projekt w dziedzinie e-booków lub innych materiałów cyfrowych?  
*
Czy masz już przygotowaną treść e-booka, czy dopiero jesteś na etapie pisania?
*
Jeśli masz już gotową treść - ile zajmuje stron w pliku tekstowym?
Czy masz już ustaloną paletę kolorów lub wizję, którą chciałabyś, abym zastosowała w projekcie?  
*
Jakie są Twoje oczekiwania dotyczące terminu realizacji projektu?  
*
Jak wolisz komunikować się w trakcie projektu?  
*
Required
Czy jest coś jeszcze, co powinnam wiedzieć, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby?  Masz może jakieś dodatkowe uwagi lub pytania?
Serdecznie dziękuję za zainteresowanie moimi usługami! W ciągu 48h skontaktuję się z Tobą na adres mailowy, który podałaś, abyśmy mogły umówić termin spotkania.
Zgadzam się na zbieranie i wykorzystywanie informacji, a także kontakt zwrotny w postaci e-maila. Dane są zbierane przez Anetę Jachimczak, NIP 768-167-57-82.  Nie będą używane do wysyłki Newslettera z ofertami.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy