Jesenný biznis workshop na tému: "Biznis model pre podnikateľský nápad" 21.11.2018
Tento formulár slúži na registráciu účastníkov na workshop "Biznis model pre tvoj podnikateľský nápad", ktorý organizuje Inkubátor Vedeckého parku Univerzity Komenského v Bratislave (ďalej "Inkubátor VP UK"; bližšie web: https://cusp.uniba.sk/inkubator) v spolupráci s Fakultou managementu Univerzity Komenského v Bratislave (ďalej "FM UK") a pozvaným mentorom z praxe.Sign in to Google to save your progress. Learn more
O workshope
Prakticky zameraný workshop je určený pre všetkých, ktorí majú záujem o podnikanie, aj keď zatiaľ nemajú vlastný podnikateľský nápad. Workshop je lektorovaný skúseným lektorom z podnikateľskej praxe. Cieľom je naučiť sa vytvoriť vlastný kvalitný a funkčný podnikateľský model, porozumieť rozdielom medzi rôznymi biznis modelmi a rozmýšľať, ako zarábať na vlastnom produkte alebo službe.
Čo sa dozvieš?
Čo je biznis model? Ako pomocou biznis modelu zvalidovať a zhodnotiť podnikateľský nápad? Čo je metóda Canvas a metóda Lean Canvas? Na čo si dať pozor pri tvorbe biznis modelu a ako vytvoriť kvalitný biznis model pre podnikateľský nápad? Odpovede na tvoje otázky od skúseného lektora.
Lektor - Mgr. Miloš Mrva, PhD.
Vyučuje na Katedre stratégie a podnikania FM UK predmety súvisiace s podnikaním a manažérskym rozhodovaním. Je spoluzakladateľ Poradenského a rozvojového centra pri FM UK (PRC). Má bohaté skúsenosti z pôsobenia v podnikateľskej a mentorskej praxi v oblastiach vytvorenia a rozvoja startupov, financií v podnikaní, spracovania biznis modelov a biznis plánov, rozvoja obchodných zručností a implementácie IT technológií.
Kedy?
Streda 21.11.2018 16:00 - 18:00 h
Kde?
Univerzita Komenského v Bratislave, Vedecký park, Ilkovičova 8, Bratislava - konferenčná miestnosť č. 187 (prízemie)
Podmienky registrácie a účasti na workshope:
Na workshop je možné zaregistrovať sa najneskôr do utorka 20.11.2018.
Prosíme o bezodkladné informovanie v prípade neúčasti na mailovú adresu: miriam.marcisova@uniba.sk.
Účasť na workshope je bezplatná.
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Som v kategórii: *
Fakulta UK (vyznačiť pre kategóriu študent/doktorand/zamestnanec) / Iné (uviesť názov organizácie pre kategóriu absolvent UK/Iné) *
Môj podnikateľský nápad je v štádiu *
Moje otázky k téme workshopu pre lektora a mentora:
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
Tieto súhlasy dávate dobrovoľne a môžete ich kedykoľvek odvolať alebo obnoviť prostredníctvom e-mailovej adresy miriam.marcisova@uniba.sk. Informácie o Vašich právach pri spracúvaní Vašich osobných údajov ako sú napríklad právo na prístup k Vašim osobným údajom alebo právo na vymazanie Vašich osobných údajov a kontaktné údaje na zodpovednú osobu vykonávajúcu dohľad nad spracúvaním osobných údajov na UK sú dostupné na stránke: https://uniba.sk/o-univerzite/uradna-vyveska/ochrana-osobnych-udajov/.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy