PRIESKUM - čerpanie štátnej pomoci pre gastro (február 2021)
Cieľom prieskumu je zistiť reálny stav čerpania kompenzácií zo štátu v rámci korona krízy. Ďakujeme vám za pomoc a zdieľanie vašich skúseností a informácií, ktoré nám pomôžu lepšie apelovať na kompetentných, aby sa situácia v našom odvetví zlepšila.

Budeme radi ak uvediete aj názov prevádzky, Vaše meno a mesto odkiaľ ste, ale nie je to povinné, takže kľudne môžte odpovedať aj anonymne. Zaujíma nás, ako túto problematiku vnímate. Ďakujeme.

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky, nejasnosti ohľadom štátnej pomoci, napíšte nám do poslednej otázky alebo na info@stalemamechut.sk alebo chcem@10pregastro.sk.

Realizátorom prieskumu je platforma #stalemamechut a v rámci nej gastro iniciatívy: 10 pre gastro, Zachráňme gastro, Pomáhame si - gastro v korone, Pomoc pre gastro.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vaše meno
Názov vašej prevádzky
Mesto
E-mail
1. Žiadali ste už o dotáciu zo schémy pomoci v cestovnom ruchu z dielne Ministerstva Dopravy? *
2. Ak áno, bolo vám ku dnešnému dňu  doručené rozhodnutie o schválení /neschválení žiadosti o dotáciu zo schémy pomoci v cestovnom ruchu z dielne Ministerstva dopravy? *
3. Bola vám ku dnešnému dňu už vyplatená dotácia zo schémy pomoci v cestovnom ruchu z dielne Ministerstva dopravy? *
4. Poznámka, vysvetlenie k vašim odpovediam. Napíšte nám aká je vaša skúsenosť, ako ste spokojní s touto štátnou pomocou zo schémy pomoci v cestovnom ruchu z dielne Ministerstva dopravy. Ak ste nežiadali, alebo sa ani nechystáte napíšte nám prosím dôvod, prečo.
5. Žiadali ste aspoň v jednom z mesiacov október 2020 až január 2021 o Prvú Pomoc Plus z dielne Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny? *
6. Ak áno, boli vám už vyplatené financie z programu Prvá Pomoc Plus na podporu zamestnanosti?   *
7. Za ktoré mesiace ste už dostali Prvú pomoc  Plus vyplatenú? (vyberte všetky mesiace, za ktoré ste už dostali financie)
8. Poznámka, vysvetlenie k vašim odpovediam. Napíšte nám aká je vaša skúsenosť, ako ste spokojní s touto štátnou pomocou z dielne Ministerstva Práce. Ak ste nežiadali, alebo sa ani nechystáte napíšte nám prosím dôvod, prečo.
9. Žiadali ste (resp. váš prenajímateľ) o preplatenie časti nájmu formou dotácie z dielne Ministerstva Hospodárstva za druhú vlnu? *
10. Ak áno, bola už táto dotácia vyplatená? *
11. Poznámka, vysvetlenie k vašim odpovediam. Napíšte nám aká je vaša skúsenosť, ako ste spokojní s touto štátnou pomocou z dielne Ministerstva Hospodárstva. Ak ste nežiadali, alebo sa ani nechystáte napíšte nám prosím dôvod, prečo.
12. Ak máte akékoľvek iné zaujímavé podnety, informácie, nezrovnalosti, otázky, čokoľvek, prosím kľudne napíšte sem.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy