Zrealizuj workcamp ve svém městě
Jste nezisková organizace nebo obec? Máte (nápad na) zajímavý veřejně prospěšný projekt v oblasti ekologie, obnovy památek, sociálních služeb či oživení dění v místní komunitě a veřejném prostoru?

Pozvěte k sobě skupinu dobrovolníků ze zahraničí i z ČR na mezinárodní dobrovolnický projekt (tzv. workcamp). Jak na to se dozvíte na jednodenním školení "Zrealizuj workcamp ve svém městě". Přihlašování probíhá do 29.11.2017.

˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙

KDY: pátek 1.12.2017 od 9.30 do 17.00

KDE: Vila Flora, Vlašimská 13, Praha 10

CO: školení a přípravné setkání pro nové organizátory workcampů, prezentace projektových záměrů, organizace workcampu krok za krokem a sdílení zkušeností se zkušenými organizátory.

Martina Beranová – teenage workcampy v Kyšicích
Tomáš Lohninský – workcampy v Odolene Vodě

˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙

Účast na školení je doporučená všem, kteří chtějí s INEX-SDA v létě 2018 organizovat workcamp poprvé a dosud školení Zrealizuj workcamp neabsolvovali. Je předpokladem pro navázání dobré spolupráce i kvalitních společných projektů.

Na školení se dozvíte více o podmínkách realizace workcampu a jak na to, poznáte osobně zástupce INEX-SDA, se kterými byste na organizaci workcampu spolupracovali a seznámíte se s dalšími zájemci o organizaci workcampu. Zúčastnit se mohou také noví kolegové a kolegyně zkušených organizátorů workcampů, kteří chtějí získat vhled do světa mezinárodního dobrovolnictví.

Přihlášením na školení se nezavazujete k tomu, že workcamp s INEX-SDA uspořádáte. Na školení v Praze bude dle domluvy navazovat bilaterální schůzka s koordinátorkou INEX-SDA u vás, v místě konání potenciálního workcampu, jejímž cílem je vyjednání konkrétních podmínek spolupráce.

Přihlášky týmu 2 lidí jsou velmi vítány. Účast na školení je zdarm. Cestovné, oběd, popř. ubytování v Praze si účastníci hradí sami.

Kontakt pro dotazy či konzultace projektových záměrů:
Eva Macková
projekty.cr@inexsda.cz, 222 362 715

Více informací o organizaci workcampu s INEX-SDA: https://www.inexsda.cz/cs/clanek/zorganizuj-workcamp

Přihláška
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Rok narození *
Your answer
Email *
Your answer
Mobil *
Your answer
Místo bydliště *
Stačí uvést název obce (popř. PSČ).
Your answer
Pokud se hlásíte na školení v týmu, uveďte, prosím, jméno dalšího člena týmu
Každý člen týmu musí vyplnit svou přihlášku.
Your answer
Školení má za cíl podpořit účastníky při přípravě vlastního workcampu. Proč jste se rozhodl/a se přihlásit? *
Your answer
Stručně popište nápad na workcamp, který byste chtěl/a zorganizovat (místo, účel projektu, typ práce/aktivit, případně, zda už jste přemýšlel/a kdo by mohl být místním partnerem apod.) *
Myšlenka rozhodně nemusí být rozpracovaná, jen bychom rádi viděli (a dále na tom na školení stavěli), že už jste o organizaci vlastního workcampu/projektu reálně přemýšlel/a. Školení není určeno pro úplně počáteční hledání myšlenky workcampu a hledání místa. V případě zájmu o radu či konzultaci se neváhejte obrátit na projekty.cr@inexsda.cz.
Your answer
Co si potřebujete ze školení odnést? Buďte, prosím, co nejvíce konkrétní. *
Your answer
Jaká je vaše dosavadní zkušenost s workcampy/dobrovolnictvím? *
Your answer
Odkud jste se o školení dozvěděl/a? *
Your answer
Prostor pro jakékoli komentáře, přání
Cokoliv, co bychom měli vědět.
Your answer
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři pro účel administrace přihlášky na školení Zrealizuj workcamp ve svém městě a návazných aktivit INEX-SDA, z.s. v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms