Zájem o informace o projektu Podpora práce učitelů (PPUČ)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
Instituce *
E-mail *
Telefon
Máte zájem...
o newsletter projektu?
o informace o čtenářské gramotnosti?
o informace o matematické gramotnosti?
o informace o digitální gramotnosti a informatickém myšlení?
Minikonference gramotností
Minikonference jsou místem setkávání odborníků na gramotnosti s učiteli, akademiky a veřejností se společným zájem o konkrétní oblast vzdělávání. V rámci minikonferencí dochází k výměně zkušeností a mapování příkladů dobré praxe v rozvoji gramotností dětí a žáků napříč předškolním a základním vzděláváním.
Mám zájem o účast na minikonferenci čtenářské gramotnosti
Mám zájem o účast na minikonferenci matematické gramotnosti
Mám zájem o účast na minikonferenci digitální gramotnosti a informatického myšlení
Na závěr
Dotaz
Rádi vám zodpovíme konkrétní dotazy týkající se projektu Podpora práce učitelů (PPUČ).
Poznámka
Zde můžete uvést například název projektu, který realizujete na podporu některé z gramotností, nebo jste do něj zapojeni jako účastníci.
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Required
V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) tímto souhlasím se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů, a to jména, příjmení, instituce, e-mailové adresy a telefonního čísla (dále jen „osobní údaje“), společnosti Národní ústav pro vzdělávání, školskému poradenskému zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků se sídlem Weilova 1271/6, 102 00 PRAHA 10 jako správci osobních údajů, a to za účelem administrace kontaktních informací a za účelem přijímání specifických informačních oznámení v rámci projektu PPUČ. Osobní údaje nebudou bez mého výslovného souhlasu zpřístupněny dalším subjektům. Osobní údaje mohou být zpracovány manuálně i automatizovaně vlastními zaměstnanci příslušného správce osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně a byl jsem poučen/a v souladu se zákonem o všech svých právech podle zákona, zejména s právem přístupu k osobním údajům, právem na opravu osobních údajů, právy podle § 21 zákona, jakož i právem tento souhlas kdykoli bezplatně odvolat zasláním e-mailu na e-mailovou adresu ppuc@nuv.cz.
Souhlasím se zasíláním informačních sdělení výše uvedených správců na moji e-mailovou adresu, kterou jsem dobrovolně poskytl/a. V případě porušení práv na ochranu osobních údajů je možno se obrátit se stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy