Zájem o informace o projektu Podpora práce učitelů (PPUČ)
Jméno a příjmení
Your answer
Instituce
Your answer
E-mail
Your answer
Telefon
Your answer
Mám zájem o:
Poznámka
Zde můžete uvést například název projektu, který realizujete na podporu některé z gramotností, nebo jste do něj zapojeni jako účastníci.
Your answer
Dotaz
Rádi vám zodpovíme konkrétní dotazy týkající se projektu Podpora práce učitelů (PPUČ).
Your answer
V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) tímto souhlasím se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů, a to jména, příjmení, instituce, e-mailové adresy a telefonního čísla (dále jen „osobní údaje“), společnosti Národní ústav pro vzdělávání, školskému poradenskému zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků se sídlem Weilova 1271/6, 102 00 PRAHA 10 jako správci osobních údajů, a to za účelem administrace kontaktních informací a za účelem přijímání specifických informačních oznámení v rámci projektu PPUČ. Osobní údaje nebudou bez mého výslovného souhlasu zpřístupněny dalším subjektům. Osobní údaje mohou být zpracovány manuálně i automatizovaně vlastními zaměstnanci příslušného správce osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně a byl jsem poučen/a v souladu se zákonem o všech svých právech podle zákona, zejména s právem přístupu k osobním údajům, právem na opravu osobních údajů, právy podle § 21 zákona, jakož i právem tento souhlas kdykoli bezplatně odvolat zasláním e-mailu na e-mailovou adresu ppuc@nuv.cz.
Souhlasím se zasíláním informačních sdělení výše uvedených správců na moji e-mailovou adresu, kterou jsem dobrovolně poskytl/a. V případě porušení práv na ochranu osobních údajů je možno se obrátit se stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms