ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK TALEP FORMU
COVID-19 sürecini hep birlikte atlatabilmek adına, uzman psikolog ve danışmanlarımızdan psikomore.com üzerinden alacağınız danışmanlık için aşağıdaki bilgileri doldurmanızı rica ederiz.

Süreç içinde psikolojik danışmanlığımız öncelikli olarak, salgının neden olduğu kaygı, panik, stres gibi duygulardan muzdarip olanlara, yakınlarınızı bu hastalık sebebi ile kaybedenlere, korona tanısı olanlara ve yakınlarınız ile birlikte süreci yönetmekte zorlanan kişilere klinik psikologlarımız tarafından destek verilecektir.

Uzaktan eğitim sürecince ebeveynlik dışında eğitimci rolünü de üstlenildi. Eğer bu süreci yönetme konusunda kaygılarınız varsa uzman eğitim danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Özel gereksinimli çocuklar için salgın sürecinde evde geçirilen sürecin yönetimi ve evde geçirilen zamanın kalitesini artırmak için özellikle bu alanda uzmanlaşmış eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Ücretsiz Psikolojik Destek hattımızda yapılan uzman görüşmeleri, tanı veya tedavi amaçlı değildir. Amacımız size psikolojik destek sağlamaktır.

İlgili danışman ile randevunuz onaylandığında, randevu tarihi ve saati için MAIL atılarak tarafımızca bilgilendirileceksiniz.


Sorularınız için info@psikomore.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy