Tantristlik shibari ehk köite hoidev puudutus

Mis tunne on hoida, kui koged, et paariline sind täielikult usaldab? Või kuidas on olla hoitud nii, et süda on avatud, tunned ühendust kaaslasega ja keha on lõdvestunud täiuslikus turvatundes? Kas tahad teada, kuidas aus võimuaspektide tunnistamine ja kasutamine loob erilisi hetki ning avab imelisi hingelisi sügavusi? Või vajad särtsu ja uut seiklust paarisuhtesse? 

Päevasel koolitusel “Tantristlik shibari ehk köite hoidev puudutus” saad:

  • Shibari algtõed (õpid tundma köisi, sõlmi ja ohtusreegleid)

  • Õpid psühholoogilisi aspekte, mis teevad nii domineerimisest kui alistumisest erilise ja  tervendava kogemuse

  • Õpid tantra harjutusi, mis tekitavad armastava ühenduse partnerite vahel

  • Peale päevast kursust on olemas baas, millega alustada iseseisvat praktiseerimist või lisada teadlikkust ja psühholoogilist sügavust mängudesse köitega 

  • Kursusele oled oodatud üksi, partneri, sõbra või sõbrannaga

Oled oodatud siis, kui sul pole ei tantra ega köitekogemust, aga ka siis, kui oled nende võimsate tööriistadega varasemalt kokku puutunud. Sina lood oma kogemuse ja meie hoiame sind teel.

Shibari on peen kunst täis mängu ja naudinguid.  Sa leiad üht-teist põnevat, mida rakendada oma lähisuhetes. Köite puudutus nahal võib olla sensuaalne ja sügavalt naudinguline, nagu armastuses ja kohalolus antud puudutuse pikendus.  Samamoodi võib pakkuda tohutut turvatunnet ning meelte-paitust tunne, et oled end andnud oma partnerile või vastupidi, sul on konsensuslik võim kaaslase üle. 

Päevasel kursusel avastame köite hoidva puudutuse ilu ja väge. Juhime sind läbi nööride ja põnevate, samas lihtsate tantraharjutustega aktsepteerimise tervendavasse maailma. Leiad muutuste jõu enda sees. Kui tunned end turvaliselt nii andes ja vastu võttes võimenduvad kõik elu pisikesed imed suurteks ja toetavateks. 

Uurime turvalises ja hoitud ruumis, millised tingimused peavad olema täidetud, et meel ja keha saaks lõdvestuda. Et  julgeksid pakkuda  domineerimist ja vastu võtta lubamist, et sellest mängust saaks kujuneda tõeliselt väestav kogemus  mõlemale poolele. 

Turvalisus on oluline, et saaksid ligi oma sügavatele kohtadele ja varjukülgedele. Alles siis, kui sinu väline keskkond on hoitud, ilmnevad isiksuse aspektid, mis ootavad tähelepanu ja armastust. Seotuna saad neid uurida ilma, et sul oleks võimalik ära põgeneda. See on imeline paradoks. 

Kui õpid lubama ja juhtima teadlikult läbi südameruumi, leiad imelisi tööriistu, mida rakendada argipäeva väljakutsetes.  Just nagu tantraharjutuste essentsi saab rakendada igapäevaelus, saab ka köite pakutavaid alistumise ja juhtimise taipamisi kasutada keerulistest olukordadest läbitulemisel.


LOOME RUUMI, 

Kus  kohtuda iseenda ja kaaslastega usalduses, armastuses ja üksolemises. 

Kus väljendada tõde, muutes suhtlust ausamaks, sügavamaks ja tähendusrikkamaks. 

Kus vältimine asendub lubamisega, kaitsepositsioonist saab ausus ja kontrollist usaldus. 

Kus aeglustumine toob välja detailid, uued võimalused  ja avab uksed maagilisse sisemaailma.

Kus köied on korraga käe- ja südamepikendus.

VAATA ROHKEM
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ees- ja perenimi/ first and family name *
telefon *
e-mail *
küsimused ja täpsustused
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy