Wspieram synod
W dniach 3-28 października odbywać się będzie w Rzymie XV Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów pod hasłem "Młodzi ludzie, wiara, rozeznanie powołania".
Chcielibyśmy podjąć inicjatywę, wspierającą obradujących biskupów, poprzez całodzienny post o chlebie i wodzie oraz modlitwę dziesiątka różańca w intencji dobrych owoców synodu. Włączenie się w akcję polega na zobowiązaniu się do zachowania postu oraz modlitwy w czasie jednego wybranego przez siebie dnia. Celem akcji jest zapewnienie wsparcia modlitewnego przez cały okres trwania synodu, czyli od 3 do 28 października.
imię *
Your answer
nazwisko *
Your answer
adres e-mail *
Your answer
Dzień, w czasie którego będzie Pani/Pan pościć i modlić się w intencji synodu.
Kalendarz, w którym zaznaczana jest ilość osób poszczących danego dnia, dostępny jest pod linkiem (każda osoba oznaczona jest znakiem "+"): https://calendar.google.com/calendar/embed?src=wspieram.synod%40gmail.com&ctz=Europe%2FWarsaw
wybór dnia *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Dane (imię, nazwisko oraz adres email) nie zostaną nigdzie upublicznione. Służą jedynie do kontaktu organizatorów akcji z jej uczetnikami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach akcji "Wspieram synod" organizowanej przez Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms