Dzintara muzikālo sarunu klubs
DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJAS ANKETA 2. SEMESTRA LEKCIJU CIKLAM

Atklājot jauno mācību gadu, Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” sadarbībā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju un fondu “Uniting History” piedāvā izglītojošu sarunu ciklu apmeklētājiem, kuri interesējas par Eiropas un pasaules mūzikas vēsturi!

Desmit lekcijās, kas būs pieejamas kā klātienē, tā tiešraidē, kopā ar Latvijas izcilākajiem muzikologiem un praktiķiem atklāsim likumsakarības kultūrā un komponistu dzīvē. Reģistrētiem dalībniekiem, kuri būs piedalījušies vismaz septiņās lekcijās, mācību gada noslēgumā būs iespēja saņemt apliecinājumu par kursa noklausīšanos.

Muzikālo lekciju I semestris ir noslēdzies, tādēļ šobrīd AICINĀM REĢISTRĒT DALĪBU II SEMESTRA LEKCIJĀM!

Lai reģistrētu savu dalību attālinātā — video konferences veidā, aicinām aizpildīt zemāk esošo pieteikuma veidlapu. Tiešraides laikā skatītājiem būs iespēja uzdot savus jautājumus "tērzētavā". Lekcija būs pieejama tikai tiešraidē.

Lai reģistrētu dalību klātienes apmeklējumam, aicinām sazināties ar koncertzāles informācijas centru, rakstot uz e-pastu: info@lielaisdzintars.lv vai zvanot pa tālr.: 634 24 555. Darba laiks: P.-Pk. 11.00-17.00, Se.-Sv. 10.00-15.00.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Norādiet e-pastu, uz kuru vēlaties saņemt piekļuvi tiešsaistes lekcijām *
Lūdzu izvēlieties, kuras no minētajām lekcijām plānojat apmeklēt: *
Required
Vai Jums būs nepieciešams apliecinājums? *
Kuru mācību iestādi / nozari pārstāvat?
Ar personas datu apstrādes mērķiem un noteikumiem iespējams iepazīties mājas lapas www.lielaisdzintars.lv sadaļā "Privātuma politika".
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Lielais Dzintars. Report Abuse