PŘÍBĚHY DOMŮ 2017 - PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ
Přihlašujte prosíme každou osobu jednotlivě. Poskytnuté osobní údaje budou užity pouze pro účely tohoto semináře a nebudou šířeny mezi třetí osoby. Rádi Vás ale emailem pozveme i na jiné akce Ekodomu (cca 2 ročně). Pokud si nepřejete pozvánky dostávat, napište nám to prosím do poznámek pro pořadatele.
Příjmení *
Your answer
Křestní jméno *
Your answer
Telefon *
Your answer
Email *
Your answer
Adresa - Ulice + č.p., č.o. / obec / PSČ *
Your answer
Přihlášení na sobotní seminář *
Po skončení přednášek bude následovat panelová diskuze, jejíž obsah přizpůsobíme přání účastníků. Které téma vás nejvíce zajímá? Máte nějaký konkrétní dotaz, který byste chtěli položit?
Your answer
Pokud chcete během společenského večera večeři (přihlašujete-li se i na něj), můžete si dopředu objednat jídlo.
Pojedete s námi na exkurzi? Na kterou? Program exkurzí najdete na webu Ekodomu zde: http://www.sdruzeni-ekodum.cz/akce/pribehy-domu-2017 *
Pro pořádání podobných akcí a jejich vylepšování nám pomůžete, pokud nám sdělíte, odkud jste se o semináři dozvěděli (od známých, z webu Ekodomu, facebooku Ekodomu, z plakátů, od konkrétního architekta, stavaře nebo řemeslníka - kterého? nebo odjinud):
Your answer
Pokud máte jakoukoliv poznámku pro pořadatele, napište nám ji prosím sem.
Your answer
Děkujeme za vyplnění formuláře a přihlášení. Nyní budete kontaktováni s bližšími informacemi o platbě. Těšíme se s Vámi naviděnou. Krásný den.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service