Bal Karnawałowy ZPSK
Szanowni Państwo,
Formularz ma posłużyć do zebrania informacji na temat obecności Państwa na Balu Karnawałowym ZPSK połączonym z aukcją charytatywną na rzecz Fundacji Iskierka odbywającego się 25 lutego w godzinach 19:00 - 24:00 na III piętrze Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, ul Bracka 25 w Warszawie.
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Czy będę z osobą towarzyszącą? *
Przetwarzanie danych osobowych
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na wydarzenie Bal Karnawałowy ZPSK jest Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa, nr KRS: 0000447107, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, NIP: 522-300-36-82. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia wydarzenia oraz jego sprawnej organizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Niniejszym oświadczam, że swoje dane osobowe podaję dobrowolnie ze świadomością, że mam prawo do dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania, mam prawo do uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim przez administratora danych. Oświadczam, że znana jest mi treść powyższego komunikatu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego.
Czy oświadcza Pan/Pani, że zapoznał/-a się z treścią powyższego komunikatu i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zwłaszcza imię i nazwisko) przez Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service