Registrace na seminář "Porozumění traumatu a disociaci"
Registrace na odborný seminář na téma "Porozumění traumatu a disociaci s pomocí neurobiologie a vztahové vazby” s Mgr. Hanou Vojtovou.

Odborný seminář je určen pro pro soudní znalce, klinické psychology, psychiatry, psychology, soudce, státní zástupce, advokáty a všechny, kdo pracují s obětmi traumatizace.

Seminář se koná ve dnech 26. - 27. 9. 2019.

3200 Kč, v ceně 2× oběd a dopolední i odpolední občerstvení oba dny v hotelu Harmony Club v Ostravě. Seminář je dvoudenní, nezahrnuje ubytování, které si účastníci mohou sjednat za zvýhodněnou cenu v Hotelu Harmony u paní Kudrnové (e-mail: radka.kudrnova@harmonyclub.cz) Platbu za seminář realizujte převodem na účet: 115-2958490297/0100 (Komerční banka) Variabilní symbol: 0102, zpráva pro příjemce: Vaše příjmení Platbu realizujte do 15. 9. 2019. Omluva po 24. 9. 2019 zahrnuje 100% stornopoplatek.

Cena pro studenty, kteří se prokážou průkazem denního studia, je 2200 Kč se stejnými platebními a storno podmínkami jako výše.

Platební údaje ze zahraničí obdržíte po odeslání formuláře na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

Potvrzení o zaplacení bude doručeno na Váš e-mail do dvou dnů.
Osobní údaje
Titul před jménem
Your answer
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Titul za jménem
Your answer
Rodné číslo
Rodné číslo je určeno k vyplnění certifikátu o účasti na odborné akci a jeho vyplněním tímto souhlasíte s jeho použitím pro certifikát.
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Jsem student *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy