Registracija LitPOS
LitPOS registracijos forma
Valstybės įmonė Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras“ (įm. kodas 121351441, Sėlių g. 66, Vilnius) (toliau – GIS-Centras) pripažįsta, kad asmens duomenų apsauga yra svarbi mūsų klientams bei kitiems duomenų subjektams, ir yra įsipareigojusi saugoti kiekvieno duomenų subjekto privatumą bei jų pateiktus asmens duomenis.

GIS-Centras, veikdamas kaip Lietuvos Respublikos globalinės padėties nustatymo sistemos nuolatinių stočių tinklo (toliau – LitPOS) duomenų tvarkytojas, (duomenų valdytojas, nustatantis duomenų tvarkymo tikslus yra LR Žemės ūkio ministerija, tel. (8 5) 239 1111) tvarkys jūsų, LitPOS naudotojo, asmens duomenis, kuriuos jūs įvesite/įvedėte registracijos anketoje LitPOS naudotojų registracijos, naudotojų identifikavimo, prieigos teisių administravimo, informavimo apie geoportal.lt paslaugų teikimą, bei paslaugų gavėjų paklausimų vykdymo tikslais. Jūsų duomenys bus tvarkomi siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui bei GIS-Centrui LR Geodezijos ir kartografijos įstatymu pavestas viešosios valdžios funkcijas. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi siekiat užtikrinti LitPOS paslaugų teikimą. Detaliau su GIS-Centro vykdomu asmens duomenų tvarkymu, jūsų teisėmis ir kita informacija galite susipažinti paspaudę šią nuorodą:
https://www.geoportal.lt/geoportal/asmens-duomenu-saugumas

Jei jums kyla klausimų dėl GIS-Centro vykdomo duomenų tvarkymo visada galite susisiekti su atsakingu asmeniu telefonu (8 5) 272 4741 ar el. paštu info@gis-centras.lt.

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi aukščiau nurodytais tikslais. Apie nesutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis prašome pranešti el. paštu litpos@geoportal.lt arba info@gis-centras.lt.
Įmonės pavadinimas *
Your answer
Įmonės kodas *
Your answer
Telefonas *
Your answer
Adresas
Your answer
Miestas *
Your answer
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Imtuvo tipas
Your answer
Imtuvų skaičius *
Your answer
Formatas *
Required
Registruodamasis naudotojas patvirtina, kad susipažino ir sutinka su LitPOS naudojimo taisyklėmis:
https://www.geoportal.lt/geoportal/documents/11946/0/LitPOS_naudojimosi_taisykles/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.