Reģistrācijas anketa
26.novembrī plkst.13:00Zemgales NVO Centrs, sadarbībā ar Vidusdaugavas NVO centru aicina NVO pārstāvjus tikties Zemgales reģiona NVO tīkla stiprināšanas notikumā, kas notiks zoom platformā!

Pasākuma mērķis ir stiprināt ikvienu Zemgales reģiona organizācijas pārstāvi, piedāvājot kvalitatīvas lekcijas un nodarbības, kas sniegs iespēju gūt atbalstu turpinot vadīt savu organizāciju krīzes situācijā un saglabāt sevi - modru, možu un spēcīgu. Pasākumā paredzētas izzinošas un kvalitatīvas nodarbības NVO pārstāvju sadarbības un spēju stiprināšanai.

*Reģistrācijas formā norādītie personas dati tiks izmantoti saziņai ar dalībnieku par pasākumu un saistītām aktivitātēm.
Vārds, Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Pārstāvētā organizācija *
Vai Jums ir pieredze dalībā zoom platformā rīkotājos pasākumos un iespēja pieslēgties? *
Komentāri un jautājumi *
UZ TIKŠANOS 26.NOVEMBRĪ ZOOMĀ!
Informējam, ka pasākumā var tikt fotografēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.
Aktivitāte tiek organizēta biedrības "Zemgales nevalstisko organizāciju atbalsta centrs" projekta "Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā, Zemgales plānošanas reģions", 2019. - 2020.gad ietvaros
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zemgales NVO Centrs. Report Abuse