לה אינדיגה 2019 שוברות את תקרת הזכוכית
ברוכה הבאה לטופס ההרשמה לצוות ההלפריות של לה אינדיגה
ריכזנו לך פה את כל המידע הדרוש לך בשביל להבין מה זה אומר להיות הלפרית אצלנו, בבקשה הקדישי כמה דקות לקריאת כל ההסברים, מלאי את הטופס ורותם תחזור אליך, ייתכן וזה יקח מעט זמן כי הפניות לצוות ההלפריות הן רבות ורותם יש רק אחת (יחידה ומיוחדה !! ).
חשוב לדעת שמילוי טופס זה, זוהי ההרשמה הראשונית עם זאת ברגע שנשלח הטופס שרייני את התאריך! כי זה בעצם התחייבות שאת זמינה רוצה ויכולה!
עד שבוע לפני הפסטיבל נחזור אלייך לשיחה סופית ושיבוצים (השיבוץ לצוותים לוקח זמן לכן היו סבלניות ופתוחות כי יש המון בקשות ושינויים שנעשים ברגעים האחרונים).
אם נרשמת פחות משבוע לפני הפסטיבל ניצור איתך קשר רק במידה ויתפנה מקום.
רגע לפני שאת נרשמת יש כמה דברים שחשוב לדעת:
ההלפריות צריכות להגיע למתחם הפסטיבל (כפר הנופש דור) עד לשעה 20:00 ביום חמישי (כן ערב לפני הפסטיבל) ולהישאר עד השעה 19:00 בשבת. אם את לא יכולה להגיע בזמן, בבקשה כתבי לנו לנו במשבצת המידע הנוסף.
כל הלפרית במהלך הפסטיבל עושה 2 משמרות של 5 שעות ובתמורה מקבלות בכל יום וואוצ'ר של ארוחה, כדור שוקולד וצ'אי, וכמובן את הכניסה לפסטיבל בחינם.
הלינה היא בקמפינג, את הציוד את צריכה להביא.
ביום חמישי בערב אנחנו פותחות את האירוע בשיחת הלפריות ואחריה מסיבת צוות כמיטב המסורת עם הרבה שמחה ופינוקים.

Email address *
שם מלא *
טלפון *
גיל *
האם היית ב"לה אינדיגה" בעבר כאורחת או הלפרית
האם היית הלפרית בעבר בפסטיבל הזה או אחר? *
אם כן באיזה תפקיד?
וולקאם
אינפו
מתחם ילדים
מתחמים
ניקיון
מטבח
צ'אי
הקמה/פירוק
במה
פטרול
בידוק צמידים
תפאורה ושילוט
שורה 1
התפקידים השונים בפסטיבל אליהם אפשר להשתבץ
וולקם - קבלת הפנים שלנו, זו מעשה הנקודה הראשונה אליה מגיעות אורחות הפסטיבל, בה הן מקבלות את צמידי הכניסה, את המפתחות לחדרים ומידע ראשוני לגבי התמצאות במרחב, שירותיות, סבלנות וחיוכים אין קץ.

ראנרית- (4 שעות) עזרה בהחזרת עגלות ציוד שניתנות לאורחות על מנת להקל את הזזת הציוד מהחנייה למתחם הקמפינג. אין ציפייה מההלפרית לסחוב את הציוד של האורחות אלא רק לוודא שהן מחזירות את העגלה לאיזור הוולקם שיהיה לשאר האורחות.

אינפו - מרכז המידע והשירות של הפסטיבל וגם הקופה היחידה בה ניתן לרכוש שוברי קניה למתחמי האוכל.

מתחמים/במה - (6 שעות) תמיכה לוגיסטית במנחות, תמיכה באורחות, שמירה על הזמנים ועל נקיון המרחב.
מתחם ילדים - כמו מתחמים, עם גישה וחיבה לילדים ויכולת להעסיקם בין ובזמן הסדנאות.

במה- ידע וניסיון קודם זה נחמד: ניהול צוות עבודה, ניהול אומנים, עבודה ב"בק סטייג'", סאונד, הפקת אירועים, וכו..

ניקיון - לעזור לנו לשמור על המרחב נקי ונעים. לא כולל ניקיון שירותים ומקלחות. מסתובבים עם שקיות מנקים ומחליפים שקיות בפחים.

חנייה- (4 שעות) ה"וולקם" הראשוני לאורחות אירוע. טטריס החנייה, הכוונת רכבי,הספקים וכו. כשהאורחות מגיעות עם הרכב, ובחיוך ונחמדות אומרים להן לאן לסוע ואיפה לחנות.

פטרול - "פיות בטיחות". העיניים של צוות ההפקה בשטח, עזרה בשטח להפקה, לוודא שיש צמידי פסטיבל על האורחות, שכולם בטוב ובריאות, שלא הדליקו מדורות במקומות שביקשנו שלא וכו.

בידוק צמידים - ישיבה בכניסות השונות למרחב הפסטיבל ווידוא שכל מי שנכנסת עונדת צמיד של הפסטיבל (ישיבה תחת שימשייה). יש משמרות לילה.

מטבח - עזרה בחיתוכים, בהכנות ובהגשה של הארוחות המבושלות.

צ'אי שופ - גלגול כדורי שוקולד, הגשה של שתייה חמה, הכנה והגשה של פיצות, סלטים, סושי וכד' מכירה והגשה, עבודה מול קהל.

הקמה ופירוק - להגיע ביום חמישי מוקדם, ולסיים בשבת ב 22:00, העבודה היא עד לפתיחת האירוע והחל מסיומו, באירוע עצמו אתן חופשיות ליהנות מהשפע. סידור המרחב, פיזור ציוד, פריסת מחצלות, ניקיון השטח . כן קצת עבודה פיזית– ידע וניסיון טכני הוא יתרון.

תפאורה ושילוט- להגיע ביום חמישי מוקדם, ולסיים בשבת ב 22:00, העבודה היא עד לפתיחת האירוע והחל מסיומו, באירוע עצמו אתן חופשיות ליהנות מהשפע. כתיבת וקישוט שלטים, וגםםם תליית התפאורה- רקע אומנותי נדרש וכוח


Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.