Psychologia & Przestępczość - granice i pogranicza
Zapraszamy serdecznie do rejestracji w poniższym formularzu na IV edycję konferencji "Psychologia & Przestępczość - granice i pogranicza", organizowaną przez Studenckie Koło Psychologii Sądowej, działające przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Konferencja odbędzie się 25 lutego 2017 r.
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po wypełnieniu formularza prosimy oczekiwać na e-mailowe potwierdzenie pomyślnej rejestracji.
Celem wydarzenia jest upowszechnienie wiedzy o psychologii sądowej oraz ukazanie jej szerokich związków z innymi dziedzinami nauk - jak prawo, kryminalistyka czy resocjalizacja. Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń dotyczących pracy psychologów w ramach współpracy z wymiarem sprawiedliwości pomiędzy biegłymi sądowymi o różnych specjalnościach. Podczas poprzednich edycji konferencji zaproszeni goście mieli okazję zaprezentować wiedzę pochodzącą również z praktyki zawodowej np. w zakładzie penitencjarnym, w poradni udzielającej pomocy ofiarom przemocy domowej, instytucie ekspertyz sądowych czy kryminalistycznego laboratorium policji.
Imię i Nazwisko: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Jednostka/Wydział *
Your answer
Czy będzie Pan/Pani chciał(a) odebrać zaświadczenie o udziale w konferencji? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy