Замовлення на "Петриківський календар 2017"
Друзі, представляємо петриківський календар на 2017 рік!

Цього року календар має особливу місію — частина коштів з продажу календаря будуть направлені на розвиток петриківського розпису, а саме проведення безкоштовних майстер-класів, лекцій, організацію зустрічей з майстрами, проведення конкурсу серед аматорів петриківки з подальшою виставкою робіт, а також розвиток онлайн проектів.

Календар оформлено працями відомих майстрів розпису Галини Назаренко та Олександра Опарія. Галина Назаренко – провідна майстриня петриківського розпису, має в своєму доробку тисячі творів та сотні виставок, добре відома в Україні та світі. Олександр Опарій художник зі Львова, майстер неймовірно гарних розписів петриківки на порцеляні та автор пурпурової квітки, яка є можливим символом Євробачення 2017. Дизайн календаря – Ігор Лісний – популяризатор петриківки та засновник сайту petrykivka.dp.ua.

Щоб зробити замовлення календаря, заповніть форму нижче, вказавши ваше ім'я, номер телефону та пошту, адресу доставки та кількість примірників.

ВАРТІСТЬ календаря — 250 ГРН (формат А3, цупкий папір).

ОПЛАТА на картку ПриватБанку — у відповідь на заповнену форму вам буде надіслано номер картки, на яку потрібно здійснити оплату.

ДОСТАВКА здійснюється Новою поштою по Україні.

В Києві календар можливо самостійно забрати та оплати в арт-студії "День творения" за адресою вул. Інститутська 27/6 оф.3. - в такому разі робити оформлення через цю форму не обов'язковий!

Також приймаємо замовлення на міжнародну доставку в будь-який куточок світу, за деталями звертайтеся на пошту info@dentvorenia.com.ua


Можливий самовивіз зі Львова та Петриківки за попередньою домовленістю.


В разі виникнення додаткових питань звертайтеся на пошту petrykivkapaint@gmail.com

Прізвище та ім'я одержувача *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Місто доставки *
Your answer
Адреса "Нової пошти" *
Your answer
Кількість примірників календаря *
Your answer
Ваші коментарі
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms