Замовлення на "Петриківський календар 2017"
Друзі, представляємо петриківський календар на 2017 рік!

Цього року календар має особливу місію — частина коштів з продажу календаря будуть направлені на розвиток петриківського розпису, а саме проведення безкоштовних майстер-класів, лекцій, організацію зустрічей з майстрами, проведення конкурсу серед аматорів петриківки з подальшою виставкою робіт, а також розвиток онлайн проектів.

Календар оформлено працями відомих майстрів розпису Галини Назаренко та Олександра Опарія. Галина Назаренко – провідна майстриня петриківського розпису, має в своєму доробку тисячі творів та сотні виставок, добре відома в Україні та світі. Олександр Опарій художник зі Львова, майстер неймовірно гарних розписів петриківки на порцеляні та автор пурпурової квітки, яка є можливим символом Євробачення 2017. Дизайн календаря – Ігор Лісний – популяризатор петриківки та засновник сайту petrykivka.dp.ua.

Щоб зробити замовлення календаря, заповніть форму нижче, вказавши ваше ім'я, номер телефону та пошту, адресу доставки та кількість примірників.

ВАРТІСТЬ календаря — 250 ГРН (формат А3, цупкий папір).

ОПЛАТА на картку ПриватБанку — у відповідь на заповнену форму вам буде надіслано номер картки, на яку потрібно здійснити оплату.

ДОСТАВКА здійснюється Новою поштою по Україні.

В Києві календар можливо самостійно забрати та оплати в арт-студії "День творения" за адресою вул. Інститутська 27/6 оф.3. - в такому разі робити оформлення через цю форму не обов'язковий!

Також приймаємо замовлення на міжнародну доставку в будь-який куточок світу, за деталями звертайтеся на пошту info@dentvorenia.com.ua


Можливий самовивіз зі Львова та Петриківки за попередньою домовленістю.


В разі виникнення додаткових питань звертайтеся на пошту petrykivkapaint@gmail.com

Прізвище та ім'я одержувача
Your answer
Мобільний телефон
Your answer
Електронна пошта
Your answer
Місто доставки
Your answer
Адреса "Нової пошти"
Your answer
Кількість примірників календаря
Your answer
Ваші коментарі
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms