Workshop Tango Milonguero 5.1.2019
Tango Abrazo - registrácia na workshop Tango Milonguero - Nicolás Bertucci, 5.1.2019, Bratislava, La Bomba.

STAV registrácií: Voľné sú už len posledné miesta, registrácia je ešte stále možná a odporúčame ju urobiť čo najskôr.

Podrobnosti o workshope, lektorovi, ceny a ďalšie informácie sú na www.abrazo.sk/workshop (prečítajte si ich ešte pred touto registráciou). Registrujte sa, prosím, ako vopred dohodnutý pár. Registračný formulár však vyplňte obaja.

Email address *
Meno *
uveďte prosím s diakritikou
Your answer
Priezvisko *
uveďte prosím s diakritikou
Your answer
Telefónne číslo
Your answer
Rola
(prihlasujete sa ako)
Partner(ka)
(Uveďte meno aj priezvisko. Ak máte na rôzne lekcie rôznych partnerov/partnerky, uveďte ich mená a čísla lekcií do poznámky na konci tejto stránky)
Your answer
VÝBER LEKCIÍ WORKSHOPU
Spoločné pre všetky lekcie je zameranie na tradičný štýl tango milonguero v podobe, akej sa tancuje na milongách v Buenos Aires, v maximálnom súlade s hudbou a jej charakterom, nepomiešaný a "nepokazený" inými štýlmi. Každý si samozrejme môže vybrať, čo a ako bude tancovať, avšak ovládať základy a princípy štýlu tango milonguero a dokázať ho rozlíšiť od iných štýlov a vedome sa pri výbere figúr rozhodovať je všeobecnou a značne viditeľnou vizitkou tých najlepších tanečníkov tanga.
1. lekcia (Milonga, 11:00-12:30)
MILONGA - milonga con traspié - možnosti a precvičovanie rytmizácie v milonge zamerané na súlad s hudbou
2. lekcia (Vals, 13:30-15:00)
VALS - giros y ochos para el vals - točenia a očá (osmičky) v držaní a štýle tango milonguero vhodné do valsu a použiteľné aj v prípade obmedzeného priestoru
3. lekcia (Tango, 15:30-17:00)
TANGO - muzikalita, rytmizovanie v tangu, pauza v tangu, vhodné spôsoby použitia figúry sacada, všetko v objatí tango milonguero
Doplňujúce informácie - ešte pred odoslaním (SUBMIT)
Registrujte sa, prosím, ako vopred dohodnutý pár. Registračný formulár však vyplňte obaja (ak je to možné, ešte v ten istý deň). Registráciu (aj úhradu) odporúčame urobiť čo najskôr, nakoľko o workshopy bol už vopred vysoký záujem a počet možných účastníkov je pre zachovanie kvality výuky obmedzený.

DÔLEŽITÉ! Po vyplnení formulára Vám automat pošle e-mail potvrdzujúci prijatie vyplnených údajov a ich kompletnú kópiu. Skontrolujte si, prosím, či ste správu dostali. Ak ju nebudete mať v Doručenej pošte, skontrolujte aj priečinky Reklama, Spam a pod. Ak by ste správu nikde nenašli, skúste registráciu zopakovať alebo nás kontaktujte e-mailom na info@abrazo.sk.

Poznámka k postupu po vyplnení registrácie: Najneskôr do 3 dní po odoslaní skontrolujeme úplnosť uvedených údajov a v prípade nejasnosti Vás budeme kontaktovať alebo Vám e-mailom potvrdíme, či je Vaša registrácia prijatá a zašleme vám informácie k úhrade. Až po prijatí úhrady bude Vaša registrácia definitívne uzavretá. Pri registrácii po 31.12.2018 už je možná len platba v hotovosti na mieste.

Osobné, resp. kontaktné údaje uvedené v tomto formulári budú použité len pre komunikáciu v súvislosti s tango workshopom a nebudú poskytnuté tretím stranám.

Vaša poznámka
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service