Листи до вільного Криму
17 травня, 16:00 - 18:00.

Написання листів політв’язням із Криму. До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та 80-річчя депортації кримських татар радянською владою. 

UA Nest Berlin разом із Berlin Info-Point Krim.

Навіщо? За даними Представництва Президента України в АР Крим, станом на 19 лютого 2024 року, Росія тримає у неволі 208 кримських політв’язнів, 125 з них – кримські татари. Написати лист – найпростіше, що ми можемо для них зробити. Це підтримка для кожного з в'язнів: про них пам'ятають, на них чекають удома. Крім того, це донесення до адміністрації в'язниць, що українське суспільство слідкує за умовами утримання своїх громадян. Кожен громадянин України – важливий.

Як це буде? Ми підготуємо розповіді про деяких політв'язнів із Криму та список адрес їхнього утримання. Ви можете написати листа підтримки, а ми передамо його далі. Важливо дотримуватися інструкції з написання листів, адже зміст поштових надходжень контролює цензура в'язниць. 

Як листи потраплять до адресатів? Усі листи ми надішлемо напряму з Берліна до політв’язнів, аби мати можливість особисто встановити з ними контакт.

Організатори ініціативи «Листи до вільного Криму»: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, Український ПЕН, Центр прав людини ZMINA, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

Адреса: UA Nest, Levetzowstraße 13 10555 Berlin
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище *
Ім'я *
Електронна адреса  *
Мені цікаво отримувати інформацію про події UA Nest  *
Required
Я погоджуюся з використанням моїх фотографій під час події  *
Required
*
Required
Коворкінг UA Nest Berlin – робочий простір для українських правозахисників та активістів громадянського суспільства. Тут ми працюємо, спілкуємося, проводимо час, дотримуючись правил взаємної поваги – одне до одного та до інших спільнот. Безпека та чистота – теж наші правила!
Адреса: Levetzowstraße 13 10555 Berlin
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy